V semifinále Champions Hockey League narazíme na další švédský tým – Färjestad Karlstad. Díky klubu je možnost na tento zápas letět společně s hráči za velmi atraktivní cenu.
Sraz bude v pondělí 20. 1. kolem 12:00 na pražském letišti (bude upřesněno v e-mailu od cestovky), návrat v noci na středu kolem 1:30. V ceně 6.990,- Kč je vše kromě útraty, tedy letenky, ubytování se snídaní, vstupenka na zápas a cestovní pojištění.
Ubytování je zajištěno v dvoulůžkových pokojích, doporučujeme tedy objednávat najednou za celou dvojici, případně napsat jméno domluveného spolunocležníka do poznámky.
Na hotelu je vnitřní bazén a sauna, doporučujeme vzít s sebou plavky.
Veškeré informace a objednání výjezdu Vyprodáno!: https://www.czechsporttravel.cz/zajezd-na-farjestad-bk-hc-sparta-praha.html
Co se týče utkání a povolených nebo zakázaných předmětů do haly, máme následující informace od pořádajícího klubu:
Varianta autobusem a trajektem vypsána nebude, nevycházela by výrazně levněji a podle předběžného průzkumu by se nesplnil minimální počet osob.
Máme tentokrát domluvenou větší kapacitu než do Växjö a doufáme, že se sejdeme ve velkém počtu. Spartě zdar!
Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.


5. 12. - Na otočku do zlatého města Skellefteå
9. 11. - Vrať podpisový bonus, tlačí v NHL na českého mistra světa. Zálusk už si dělá Sparta, nebyla by ale sama
9. 11. - Sparta nevyloučila zájem o Kämpfa: Chtěl by ho každý. Souboj bez reprezentantů
9. 11. - Sparta je po předehrávce druhá. Tygrům nepomohl ani návrat opory
9. 11. - Sparta - Liberec 4:3p. Přestřelka po pauze pro Pražany, Shore trefil pátou výhru v řadě
9. 11. - Bod ze Sparty? Vzácnost, zářil kouč Teplic a chválil hosta ze Slavie
9. 11. - Třetí nula za čtyři zápasy! V nároďáku se hraje dobrý systém, chválí Kořenář
9. 11. - TELH ONLINE: Bez reprezentantů. Sparta doma hraje s Libercem 3:3
9. 11. - SESTŘIH: Pískot na Letné. Sparta ztratila další body, od většího průšvihu ji uchránily standardky
9. 11. - Střelec Chlapík: S tryskáčem bych klidně dal i zápas na Spartě, ZOH v hlavě nemám Aktualizováno: Před 1 s