Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Sparta na cestách: Porazíme snadno, modrobílé Kladno?

10. listopadu 2009 v 18:45,  Pozvánky

91.jpg

Jak se povede Spartě v „novém“ zimním kabátě? Buďte u toho. Po delší odmlce zaviněné reprezentační pauzou, kde Sparta neměla kromě bývalého gólmana Marka Schwarze zastoupení, se opět roztočí extraligový kolotoč v podobě dvou víkendových zápasů. V pátek vyzveme na domácím ledě hokejisty Litvínova, v neděli zavítáme se Spartou na předměstí Prahy, do Kladna.

Vzhledem k dobrému spojení a krátké vzdálenosti do Kladna je doprava na kladenský zimák tradičně individuální. Bohatou škálu autobusových linek z Dejvické, nebo Zličína zvolte dle Vašeho nejlepšího uvážení, jedinou podstatnou informací je začátek utkání. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30, proto přijeďte s mírným předstihem. Fronta na pivo a klobásy bude čím dál tím delší. 

Vstupenky do sektoru hostí jsou v prodeji klasicky v den utkání, cena dle oficiálního webu kladenských „okenářů“ činí na stání – 70 Kč.

Neděle 15. listopadu, Kladno – Sparta od 17:30.

Sparta prožívá v posledních týdnech velmi dramatické období. Mediální „kauza“, propad v tabulce, výměna trenérů, bouře v kabině, nadějné body z předcházejících utkání ve Varech a Třinci. Je na každém z nás jak se k celé situaci postaví. Nezapomínejme však na jedno. Hráči, trenéři, lidé z vedení i sponzoři se po jisté době mění, my fanoušci Sparty však zůstáváme!

- adminK -

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.