Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Pozvánka: Natáčení videoklipu sparťanské hymny

26. října 2009 v 23:30,  Pozvánky

83.jpg

Vzpomenete si na jednu věc, která provází zahajování zápasů na Spartě již několik let? V nezměněné podobě? Ano, každý kdo se měl na mysli před zápasovou hymnu na sparťanské „kostce“ měl pravdu. A právě teď nastal čas na změnu! Staňte se i Vy účastníky nové hymny, v rockovém kabátě již tento čtvrtek 29. října!

Nejedná se o žádný aprílový žert, ani informaci z doslechu. Sparťanští fanoušci uslyší již brzy novou hymnu v holešovické aréně a právě Vy můžete být součástí celého natáčení videoklipu. Myšlenka celé akce přišla z řad fanoušků, o hudbu se postará heavy metalová kapela ABAX, jejíž historie se píše již od roku 1987 – více informací o kapele ABAX naleznete ZDE.

 

Poslechněte si krátkou ukázku z připravované sparťanské hymny:


Stáhněte si prosím přehravač Flash, abyste mohli sledovat videa na této stránce

 

Důležité informace o natáčení videoklipu sparťanské hymny:

 

Celé akce proběhne již tento čtvrtek, 29. října od 17:00 hodin v Lidovém domě v Kbelích, Toužimská 244, Praha 9, níže přinášíme fotografii z prostorů klubu v Lidovém domě.

 

obrazekJAK

 

(Pódium Hudební klubu, Lidový klub Kbely)

 

Nezapomeňte si sebou vzít nutné vybavení jako dresy, šály, vlajky, všichni ve sparťanském. Vezměte sebou kamarády, drahé polovičky, děti. O občerstvení se postará patron celé akce - Stravování Ferdinand Hrbek. Nebude chybět ani sud piva – zdarma.

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu a zajímavé zážitky během natáčení videoklipu.

 

[box]Místo konání: Lidový dům Kbely, Toužimská 244, Praha 9
Datum konání: 29. října 2009
Čas konání: 17:00[/box]

 

- adminK -


Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.