Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Pozvánka: Zápas pravdy, rozloučení s Jardou #17

24. října 2009 v 12:45,  Pozvánky

79.jpg

Zápas pravdy pro Spartu. Reprezentační přestávka se kvapem blíží, poslední domácí zápas před pauzou je o to důležitější. Soupeřem našich borců bude tým, který nepatří v Holešovicích k těm oblíbenějším soupeřům. Spartu prověří Zlín, rozloučí se domácí publikum s Jaroslavem Hlinkou vítězstvím?

Ano, čas utíká velmi rychle a konec malé zastávky Jaroslava Hlinky ve Spartě se chýlí ke konci. Jarda pomohl Spartě v jeho krátkém podzimním hostování 5 góly, dále si připsal 10 brankových asistencí. Budeme věřit, že si nějaký ten bodík za Spartu připíše právě v neděli.

Neděle, 25. 10. 2009 Sparta – Zlín. Proč si najít cestu do Tesla arény právě v tento den:

 

[box]- Jaroslav Hlinka odehraje poslední domácí utkání za Spartu, poté zamíří do švédské ligy


- Spartě se v poslední době výsledkově ani herně nedaří, se Zlínem musí zabojovat a vyhrát


- V Holešovicích se dlouho neuvidíme, Sparta odehraje další domácí zápas až 13. listopadu


- Ondřej Kratěna se vrátil po zranění do týmu, očekávejme opět spolupráci B + K[/box]


Spartě se v poslední době výsledkově nedaří, ale poslední zápas v Boleslavi ukázal, že je to jen o zlomení psychického bloku. Na Sparťanský led  přijede nenáviděné duo Leška Balaštík.


Sparta potřebuje podpořit i v časech nepříjemných a to záleží na každém z nás. Neočekávejme desetitisícové návštěvy, ale i když se sejdeme na Spartě v polovičním počtu, dokážeme vytvořit Spartě bouřlivou atmosféru. Zápas proti Zlínu má vždy náboj.

Neváhejte a přijďte podpořit Spartu proti Zlínu – v neděli 25. října od 17:00 !

Foto: hs-sparta.cz

- adminK -

 Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.