Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

FINÁLE (5): Společně dobýt Liberec (pátek 22.4.)

16. dubna 2016 v 11:57,  Pozvánky

742.jpg

Čeká nás veledůležitý zápas na horké půdě Liberce, ať už dopadnou domácí zápasy jakkoliv! Nyní není už na co čekat! Zaplňme fnáš sektor do posledního místečka - ne náhodou by nás tam mohlo být i s partnery a sponzory symbolických 300! My jsme SPARTA! V pátek 22. 4. 2016 od 17:20.

AKTUALIZACE (17. 4. 2016 18:30): KOMPLETNĚ REZERVOVÁNO (a 46 náhradníků) !!!

DOPRAVA

 • FanClub bus(y) - doporučujeme
 • Sraz: pátek 22.4. ve 14:00 před vchodem č. 32 v Tipsport aréně v Holešovicích - vedle fanshopu (odjezd busu do 14:30, je nutné počítat s páteční dopravní špičkou a zdržením na dálnici)
 • Návrat: po zápase (je potřeba počítat s možností "nekonečného" prodloužení)
 • Cena: viz info o tzv. balíčku níže

VSTUPENKY

 • Rezervace jsou uzavřeny
 • Povinnost poslat rezervační formulář platí i pro ty, které mám již napsané během včerejší cesty busem z Liberce zpět do Prahy!
 • Rezervace platí do naplnění celkové kapacity přidělených míst v sektoru pro hosty
 • Kapacita naplněna na 100% (údaj platný k 17.4. 18:30)
 • Cena: viz info o tzv. balíčku níže
 • Distribuce: viz info o tzv. balíčku níže

BALÍČEK

Jakožto oficiální sdružení stmelující všechny hokejové Sparťany fungující pod názvem FanClub hokejové Sparty a též jako Sparta Hockey Supporters s rezervačním právem na vstupenky pro hostující fanoušky na ledě soupeře jsme se usnesli na tom, že vstupenky budeme distribuovat v balíčku s rudým trikem ze speciální kolekce pro letošní finále (odkaz zde). Celková cena balíčku obsahující vstupenku na finálový 5. zápas v Liberci + toto triko činí 450 Kč - navíc v tomto balíčku je zahrnuta i doprava FanClub busem, jinými slovy pro výjezdníky společným busem je doprava zdarma!

Apelujeme na všechny, aby nám pomohli v našem snažení vytvořit kompletně rudý a jednotný kotel. Velikosti pro jednotlivé vstupenky uveďte do poznámky v rezervačním formuláři (odkaz výše), ale upozorňujeme, že se nemusí shodovat s finální velikostí, jelikož trika se musí objednat co nejdříve. Z tohoto důvodu budeme objednávat spíš větší než menší a dovolujeme si požádat o to, aby si zájemci i tak trika oblékli, i když velikost nebude úplně přesná. Zároveň apelujeme na morální povinnost aktivně fandit a podporovat náš klub. Dvojzápas v Liberci měl rezervy, i když na liberecké "peklíčko" to stačilo, máme na a hlavně chceme víc!

Distribuce vstupenek společně s trikem bude probíhat pravděpodobně v den zápasu kolem 16:40 u liberecké arény před vchodem pro hosty. V případě změny se zde objeví nové informace.

PŘEDNOSTNÍ PRÁVA

Zároveň při rezervacích uplatňujeme přednostní práva na výjezdníky, kteří s námi jezdí po většinu sezóny a členy FanClubu, kteří svým členským příspěvkem podporují fungování FanClubu, resp. SHS jako celku. Toto přednostní právo lze uplatnit do neděle 17.4. 11:59 (v poledne). Po vypršení této lhůty budu potvrzovat ostatní došlé přihlášky v chronologickém pořadí, jak přicházeli.

Potvrzení rezervace

Potvrzení rezervace bude probíhat na email, který byl uveden v rezervačním formuláři (odkaz výše u vstupenek). V tomto emailu bude zaslán i unikátní kód vaší rezervace, který bude případně sloužit i jako variabilní symbol při bezhotovostní platbě na účet (viz níže).

Platba

 • po potvrzení rezervace = po obdržení unikátního kódu
 • buď na bankovní účet FanClubu = 129461764 / 0300 vedený u ČSOB, variabilní symbol = unikátní rezervační kód, poznámka pro příjemce = jméno a příjmení kontaktní osoby, která rezervaci vyřizovala
 • nebo hotově na domácích zápasech v pondělí 18.4. a v úterý 19.4. během přestávek mezi třetina v prostorách za kotlem (sektory 106+107) u stolečků
 • na požádání mohu vystavit doklad o zaplacení

Igor Němec alias Rikki #13 (Předseda FanClubu a organizátor výjezdu)

* organizátor si vyhrazuje právo odmítnout účast přihlášeného na společném výjezdu busem

* výjedzníci jsou povinni řídit se pokyny orgánizátora a chovat se v rámci přijatelných mezí

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.