Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

POZVÁNKA: Za Spartu, za vítězství!

12. října 2009 v 13:40,  Pozvánky

56.jpg

Brzy nastane čas, na který jsme se tolik těšili. Z fanouškovského pohledu nejde naplánovat lepší domácí podívanou. Brno, v rychlém sledu Slavia. Víkendový dvojzápas roku již za pár dní. Dorazíme v co největším počtu, Sparta nás potřebuje !

Pošlete děti za babičkou, nebo je vezměte s sebou. Nechce Vás pustit přítelkyně? Pozvěte jí na hokejovou podívanou letošního podzimu. O bouřlivou atmosféru nebude nouze!

Pátek 16.10. – první dějství – Kometa Brno

Po republice kolují fámy o fanoušcích Komety Brna, jejich počtu jezdících na výjezdy od Karlových Varů po Třinec. Zda jsou tato tvrzení pravdivá či nikoliv, se přesvědčíme již v pátek, ale rozhodně jim nedáme nic zadarmo. Ať jsou tribuny i kotel plné burácejících Sparťanů!

Neděle 18.10. – dějství druhé – Slavia Praha


Je málo pocitů lepších než jeden: Porazit odvěkého rivala, před plnou halou, na domácí půdě.
PROTO PŘIJĎTE UKÁZAT SLÁVISTŮM, POŘÁDNOU ATMOSFÉRU NA HOKEJI !

Podívejte se, jak vypadalo derby pražských "S" před rokem:
Důležité informace:

Na obě utkání je připraveno choreo. Proto přijďte Sparťané na utkání s menším předstihem, zastávka ve frontě na lístky nebo při vstupu Vás může připravit o velkolepou podívanou !

obrazekJAK

 

Dále prosíme o pomoc všechny návštěvníky kotle. Mějte s choreem trpělivost, nesundávejte ho příliš brzy a řiďte se pokyny megafonistů. Děkujeme, atmosféra závisí na nás všech ! 

Sparta nehrála v Pardubicích špatně. Neohlížejte se na postavení v tabulce. Překonejme společně nejvyšší návštěvu sezony z utkání Pardubice – Sparta!

- adminK -Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.