Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Konfety a chorály na Liberec

31. října 2013 v 21:50,  Pozvánky

542.jpg

Sparta vládne na ledě, sparťanští fanoušci musí dokázat to samé na tribunách. Support jde letos nahoru, kotel je stále kompaktnější. Navíc se podařilo zapracovat nový chorál Holešovice jsou ráj.

V zápase s Libercem bychom rádi na tento trend navázali. Budeme znovu zkoušet věc, která si už odbyla premiéru přibližně před dvěma týdny.

Jedná se o zrychlované tleskání. Podívejte se na video a zjistíte co dělat.

Zápas s Libercem a následně v neděli s Karlovy Vary jsou poslední dvě domácí příležitosti potrénovat na prestižní dvojboj na konci listopadu - Derby a zápas s Kometou Brno. Berme to tedy jako průpravu, kterou následně budeme moci ještě zkvalitnit na venkovních zápasech.

K pátečnímu zápasu se váže ještě jedna věc - choreo.

Tentokrát půjde o jednoduchou věc, která vyžaduje spolupráci všech. Především půjde o prostor v kotli, ale budeme rádi, když se zapojí všechny tribuny.

Prosíme tedy všechny, kdo se chystají na páteční utkání, aby si připravili konfety z nastříhaných papírků. Stačí jedna, dvě hrsti pro vás, případně nastříhejte i pro vaše sousedy na tribuně.

Při úvodním buly kotel odpočítá od pěti do jedné a následně všichni vyhodí konfety do vzduchu nad sebe - efekt by měl být podobný jako na videu níže.

 

Úplným závěrem pak přidáváme videa Holešovic a Pipi, protože opakování je matka moudrosti :-) 

 Autor: Cze87

Foto: kasnarka 

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.