Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Sparta na cestách: Pardubice u Hradce!

10. října 2009 v 14:00,  Pozvánky

54.jpg

Jedete na Velkou pardubickou? ptá se průvodčí vlakového expresu. Ale kdeže, Sparta hraje v Pardubicích milý pane! Výmluvy typu: „Nemohu, protože si dopřávám nedělního guláše se šesti nebereme! Pojeďte Sparťani podpořit klub našeho srdce do města koní, kobyl a nenáviděného spojení červeno - bílé.

Tradiční výjezd vlakem, netřeba připomínat krátkou vzdálenost a výborné spojení, to je Sparta na cestách, tentokrát do Pardubic. Sraz největší skupiny klasicky na Hlavním nádraží – v Praze. Datum a čas? 11.10. 2009 v 15:00 ve vestibulu nádraží v srdci Evropy.

Více informací o výjezdu ZDE.

  Pro zájemce o prodloužené odpoledne v Pardubicích: Někteří z nás jedou podpořit basketbalistky Sparty, které sehrají utkání tentýž den, jako naše "hokejky". Kdy je sraz? 12:00 na Nádraží Holešovice!

Omluvenky nebereme, ale školákům rádi vystavíme. Pojeďte Sparťané podpořit náš klub na výjezd října! Po výhře nad lídrem extraligy Vítkovicemi v prodloužení nás čeká tuhý boj. Vyzraje rudá mašina na Dominika Haška? Buďte u toho s námi!

Foto: hcsparta-fans.cz

- adminK - 

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.