Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Kotel i na nadcházející duel Tipsport Cupu proti Chomutovu

7. srpna 2009 v 23:21,  Pozvánky

4.jpg

Stejně jako se začali připravovat na novou sezonu hráči Sparty, tak začali s tréninkem na nadcházející sezonu i fanoušci. Na přípravný duel proti Berounu 4. srpna se slušne zaplnila východní tribuna. Ještě více potěšující však byl fakt, že přišlo překvapivě hodně lidí i do sektoru kotle na jižní tribuně. Odhadem zde fandilo okolo 100 až 150 fans.

I díky dvěma bubeníkům se podařilo vytvořit atmosféru na přátelské utkání nezvyklou. Stojí za to proto poděkovat všem sparťankám a sparťanům, kteří neváhali a přišli nejlepší tým v republice podpořit.

Další utkání před blížící se sezonou nás čeká příští čtvrtek. Už v rámci letního Tipsport Cupu se utkáme od 18:00 s Chomutovem. Sektor kotle bude opět otevřený a proto by byla škoda kdybychom ho znovu slušně nezaplnili. Berme to jako buďjako zahnání abstinenčních příznaků nás hokejových fantiků, nebo jako trénink na novou sezonu.

Zároveň chtějí megafonisté poprosit všechny kdo se zúčastní, aby si připomenuli ústřední melodii z veleznámé české komedie Slunce, seno, jahody. Zkusíme začít nacvičovat nový chorál na nadcházející sezonu.

Foto: hcsparta.cz

-cze87-

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.