Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Pochod na Slavii! Obnovme společně tradici městského derby

9. září 2009 v 22:26,  Pozvánky

39.jpg

V některých evropských destinacích se jedná o běžnou věc. Městské derby rovná se pochod hostujících fanoušků ke stadionu odvěkého rivala, v našem případě pražskou Slavii...! Zaveďme společnými silami pro nás a budoucí generace obnovení tažení vstříc sešívaným ze Slavie. Teď přišel ten pravý čas a proto všichni Sparťané v úterý 15. září směr Vysočany!

Pokusy o uspořádání pochodu do vysočanské arény byly již v letech minulých, avšak neúspěšně, pojďme ukázat, že s novou sezonou jsme nezapomněli burácet v ochozech a přidejte se i Vy k plánovanému pochodu do Vysočan 15. záři 2009 !

Nezapomeňte si rezervovat lístky do sparťanského sektoru!!! Více informací ZDE.

Místo setkání: Tesla aréna v Holešovicích, Kdy: 15. září 2009 v 16:00, plánovaná trasa bude vedena přes Libeňský most, Palmovku až k O2 aréně. Pokud nestíháte odchod z Holešovic, přidejte se k průvodu fanoušků Sparty cestou, v "šaškárně" se nás určitě nemohou dočkat :)

Pochody na zápasy nejsou doménou jen fotbalových fans, viz dění ve Švýcarsku:

 

 Nahlédnutí do historie

Hromadné přesuny fanoušků Sparty do hokejového Edenu ve Vršovicích mají hluboké kořeny. Již na sklonku nového tisíciletí si fanoušci z Fanklubu hokejové Sparty vybrali velmi netradiční spojení do Edenu (tam za tratí, kde se rodí potrati), a to vlastní tramvají po trase Výstaviště - Kubánské náměstí !

 


Cesta tramvají z Výstaviště na Kubánské náměstí.

Podpořte Sparťané novodobý projekt, zúčastněte se pochodu z Holešovic do Vysočan v den pražského derby, 15. září 2009. Dresy, čepice, šály a hlasivky jsou samozřejmě vítány.

DERBY JE TADY SPARŤANI, POJĎTE SPOLEČNĚ POCHODEM NA SLÁVII !!!!

- adminK -

Foto: fanklub.adt.cz


Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.