Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Sparta vs. Kometa. Autobusem ve středu i ve čtvrtek!

6. března 2012 v 20:20,  Pozvánky

376.jpg

AKTUALIZOVÁNO. Je rozhodnuto! Sparta se utká ve čtvrtfinále hokejové extraligy s Kometou Brno. Pojeďte podpořit sparťanský tým na horkou brněnskou půdu společně s námi. Zbývá pár volných míst na čtvrteční výjezd.

Přinášíme Vám informace o autobusovém zájezdu Sparty do Brna. Informace nám zaslali členové sdružení Fanoušci železné hokejové Sparty, kteří výjezd organizují.

1) Brno: jednodenní (po zápase zpět)(bez vstupného)

cestovné (autobus) - 30 lidí - 420,- Kč, 40 lidí - 320,- Kč, 49 lidí - 260,- Kč
Do předmětu napište: Brno ST nebo ČT (pokud chcete navštívit pouze jedno utkání) ST,ČT (pokud chcete navštívit oba zápasy)

2) Brno: po vlastní ose
Do předmětu napište: Brno - vstupenky

Odjezd a sraz autobusu:

Sraz je naplánován na 13:00 na Smíchovském nádraží před halou, odjezd v 13:15. Autobus se bude po skončení utkání vracet zpět do Prahy.

Cena vstupenky 220,- Kč (dle webu Komety)
Na domácích zápasech v SO a NE, se bude vybírat záloha ve výši 300,- Kč (Graci, KubaSF) o přestávkách u vchodu č.20 (kuřácký koutek). Platbu lze uskutečnit po předchozí dohodě i jiným způsobem.


přihlašovací e-mail: fzhs@seznam.cz


Dále vám sdělujeme, že je nutnost sledovat náš web www.hs-sparta.cz, kde se dozvíte případné změny a aktualizaci přihlášených pro každou alternativu.

Redakce Sparta Hockey Supporters

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.