Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

POZVÁNKA: Diskuse na ožehavé téma. Zlepšení atmosféry na Spartě

30. ledna 2012 v 16:30,  Pozvánky

358.jpg

„Reforma“ sešitá horkou jehlou může v některých případech prospět aktuálnímu stavu. Na základě množících se informací o nespokojenosti a objektivní kritice atmosféry na domácích i venkovních zápasech pražské Sparty z řad samotných fanoušků, Vám přinášíme pozvánku na posezení, chcete-li debatu, nebo diskusi na téma právě zmiňované ATMOSFÉRY a FANDĚNÍ. Ideální čas před samotným play-off, to je pátek 10. února 2012, kdy reprezentační přestávka rozvíří neklidné vody závěrečné fáze základní části hokejové extraligy. Všichni fanoušci Sparty, kterým není toto téma lhostejné, nechť přijdou a společně prodiskutují možné inovace a nápady se společným jmenovatelem – tedy zlepšením atmosféry na hokejové Spartě. Jste srdečně zváni, začínáme v 17.00 hodin.

Situace není černá tak, jak se na první pohled zdá, ale odhodit růžové brýle je v současnosti nutností. Po úpadku a doslova temné hokejové sezoně v loňském ročníku přišel impulz sportovní, čistě a jasně na ledě od hráčů samotných, trenéry počínaje. Návštěvy a samotný projev fanoušků však zůstávají daleko za očekáváním vedoucího týmu soutěže, support a některé jiné činnosti se potýkají, hlavně v domácím prostředí, s nezájmem a jenom sami se můžeme zamyslet nad faktem, PROČ je tomu tak?

Abych nebyl pouze negativní, hodně věcí se také letos povedlo. Spousta fanoušků si zaslouží uznání za neúnavnou podporu doma i venku (nehledě na místo, sedadlo, či prostor na stání), avšak jak stmelit fanoušky Sparty a vytvořit adekvátní kulturní i hokejové prostředí, když se zrovna nevyhrává o tři branky, nebo se nedej bože nedaří? Na to pojďme nalézt odpovědi společně.

Iniciátory schůzky jsou členové občanského sdružení Fanoušci železné hokejové Sparty a členové Fanklubu HC Sparta Praha.

Byl jsem požádán a rád bych Vás, fanoušky hokejové Sparty, pozval na otevřenou diskusi do útrob haly na Výstavišti, respektive do prostor tzv. „Fanklubárny“ v páteční podvečer 10. února 2012 od 17.00 hodin. Vítáni jsou všichni příznivci Sparty bez rozdílu věku, pohlaví, nebo době, jakou na hokeji tráví svůj čas, či na počtu sezon odchozených v letech minulých. Zkrátka a dobře, pokud Vám není atmosféra na hokejové Spartě lhostejná a máte připomínky, náměty na inovaci, nebo si chcete poslechnout názory ostatních a zapojit se do diskuse jste srdečně zváni.

Pro upřesnění, prostory „Fanklubárny“ se nachází u hlavního vchodu Tipsport arény (vchod č. 32 u Fanshopu), u recepce se buďto zeptáte, nebo se dáte vlevo a nemůžete vchod rozhodně minout.

Pro fanoušky, kteří se nemohou z jakýchkoliv důvodů zúčastnit a chtěli by se se svými názory a podněty podělit s osazenstvem diskuse, zasílejte nám informace na téma „Oživení atmosféry na Spartě“ na dnes již známý email: redakce@hs-sparta.cz. Diskutující seznámíme i s Vaším názorem.

Těšíme se na pohodovou a hlavně plodnou diskusi.

Za redakci Sparta Hockey Supporters

KubaSF

Ilustrační foto z prostor „Fanklubárny“: Kasnarka

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.