Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Se štítem nebo na štítě, o víkendu bez výmluv na Spartě

25. ledna 2012 v 17:25,  Pozvánky

355.jpg

Nevěřím možné invazi Mongolů z východu na území starého kontinentu. O čem jsem naopak přesvědčen, sparťané, že společně, se štítem nebo na štítě, zastavíme vpád výletníků z východní části naší drahé hokejové vlasti. Hlasivky podpořte douškem bylinného likérů, dlaně namasírujte polaskáním drahých poloviček, víkendová bitva s Pardubicemi a Brnem je za dveřmi. Buďme hnacím motorem Sparty v boji o udržení bodů a našeho domácího prostředí, jak všichni víte, rodina má přeci držet pohromadě. Ať žije Sparta!

Pravý břeh Vltavy každoročně atakují hordy hostujících fanoušků Brna a Pardubic v moderní pevnosti bez špetky tradice, oplývající barvami červenou a bílou. Levý břeh a cestu k hradu strážíme my, sparťané. Pevnost v Holešovicích s praporem modro-žluto-červeným nesmíme nechat za žádnou cenu padnout. Záleží na nás všech!

Zakoupenou vstupenkou a zaplněnými tribunami v klubových barvách Sparty zabráníte zástupům hostujících fanoušků v přístupu do haly a podpoře jejich klubu přímo v jámě lvové. Ponechme hostujícím chalupářům pouze jejich sektor na stání, ani o místečko navíc. Se štítem nebo na štítě si udržíme domácí prostředí!

Sparta Hockey Supporters

Proč si nenechat utkání ujít?

Sparta vs. Pardubice.

V pátek čeká Spartu těžký souboj s nevyzpytatelným soupeřem z vísky u Hradce. Tradiční a početná fanouškovská základna východočeského klubu si dozajista brousí zuby na náš bodový skalp. Ukažme soupeři na ledě i v hledišti, že nejsme fanoušky klubu Sparta Praha jen tak pro nic za nic. Můžeme čekat vyhecovaný souboj, pekelně pálivý i na tribunách. Co víc si přát?

Sparta – Pardubice v pátek 27. ledna 2012 od 18:30.

Sparta vs. Brno

Neděle vychází ze slova nedělat. Vymaňte se ze stereotypu dnešní uspěchané doby, vymažte ze svého kalendáře pozvánku na pozdní oběd u tchýně, pošlete do háje Přemka Podlahu i s celým Receptářem. Sparta potřebuje i v neděli naši pomoc, přijede totiž banda z Brna. Zatáčka u Vídně ve spojitosti s hokejem, to jsou urážky, nadávky, extraligový hokej v plenkách, všudypřítomná ramena a kasání se a také hlučící fanoušci Komety. Nebylo by krásné zazpívat jim na cestu brněnským vlakovým expressem písničku – „Pátá“. Utkání bude mít na rozdíl od brněnského piva říz, emoce budou šlehat v ochozech, stejně tak i v ledovém království holešovické arény. Buďme u toho!

Sparta – Brno v neděli 29. ledna 2012 od 17:00.

Je v našich silách opět naplnit dům? Oprostit se volných vstupenek a vyrazit na hokej z vlastního chtíče? Za minulý víkend dorazilo na Spartu přes dvacet tisíc diváků, přijde o týden později dvacet tisíc FANOUŠKŮ Sparty? Cítíte také rozdíl mezi výrazem divák a fanoušek? Hokej není divadlo, hokej je naše vášeň.

Navlékněte dresy, oprašte šály ve Vašem šatníku, zavolejte kamarádům, milenkám, pozvěte i drahou tchýni, společně udržíme domácí prostředí i body na Spartě.  A nezapomeňte, o víkendu má rodina držet pohromadě!

Clan of red hearts

 

Celá hala fandí s náma…!

Za redakci Sparta Hockey Supporters

Autor: KubaSF

Ilustrační foto: Kasnarka

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.