Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

POZVÁNKA: Autobusem do Karlových Varů. Pošleme Becherovku k ledu?

25. ledna 2012 v 14:45,  Pozvánky

354.jpg

Pohled na sparťanskou nadvládu nám dává možnost začít bilancovat a kalkulovat. Do konce základní části ELH zbývá deset utkání, ano, čas běží nezastavitelným tempem k cílové stanici jménem play-off. Kolik bodů vymáčkne Sparta ze svých soupeřů do konce soutěže? Kromě osmi domácích utkání a cestě do vzdáleného Třince zbývá borcům z Holešovic poslední zápas venku za hranicemi matičky Prahy. Pojeďte s námi v neděli 5. února 2012 autobusem do Karlových Varů. Věřte, nevěřte, může to být poslední vystoupení Sparty na ledě karlovarské Becherovky. Proč?

Karlovarský hokej se v posledních dvou sezonách potácí na pokraji sportovního a finančního krachu. V závěru minulého ročníku ELH se v tisku spekulovalo o odchodu hokeje z města Becherovky právě z finančních důvodů, letos se hokejisté Karlových Varů krčí prozatím na posledním místě tabulky. Pošle Sparta karlovarský klub blíže baráži? Buďte u toho společně s námi, informace o autobusovém výjezdu nám již tradičně přináší občanské sdružení Fanoušci železné hokejové Sparty.

Informace o autobusovém výjezdu od zástupců sdružení:

V neděli dne 5. února 2012 hraje naše Spartička na ledě "ruských" Karlových Varů. Začátek zápasu je naplánován na 16.00 hod.

Občanské sdružení FžhS pořádá autobusový zájezd do KV arény. Sraz je v 12.00 hod. před halou vlakového nádraží Praha - Smíchov (metro Smíchovské nádraží). Odjezd je naplánován na 12.30 hod.

Cena za dopravu:

člen o.s. FžhS - 300,- Kč

ostatní - 350,- Kč

Cena vstupenky: 150,- Kč

Při větším zájmu se bude cena adekvátně snižovat. Pojeďte s námi za dobrou zábavou v autobuse a parádním hokejem. Naplníme náš 49 místný autobus? Pojeďte podpořit naší Spartičku.

Přihlášky jako vždy zasílejte na e-mail: fzhs@seznam.cz, nebo zasláním SMS na tel. 602 305070.

Za redakci Sparta Hockey Supporters

KubaSF

Ilustrační foto: Kasnarka

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.