Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Jedeme dál, aneb "Kotel i na Ústí"

21. srpna 2009 v 21:06,  Pozvánky

32.jpg

Postoupíme do finále letního Tipsport Cupu? To napoví úterní duel proti Ústí nad Labem. Ano, jedná se o druhořadou soutěž, která slouží především k přípravě, ale “jsme S parta” a měli bychom vyhrávat pokaždé.

Zároveň, pokud se zrovna nechystáte na turnaj Red Bull Salute do Salcburku, je duel proti severočeskému soupeři jedním z posledním před nadcházející sezonou a tedy i jednou z posledních příležitostí takzvaného “ladění formy”. Proto doražte do sektoru kotle v co největším počtu podpořit hráče.

S fanoušky Ústí máme dlouhodobě dobré vztahy a tak by mělo jít o pohodový zápas z hlediska fandění, nadruhou stranu, bychom se neměli nechat zahanbit a předvést support na úrovni.
Bubny jsou zatím v jednání, ale snad opět budou. Hlavní však je, že zkusíme trénovat dva nové chorály na sezonu. Prvním z nich je Pipi – odkaz na verzi v podání Eintrachtu Frankfurt pod článkem. Pro druhý chorál si zopakujte ústřední melodii ze Slunce Seno Jahody. Pro ty co si nemůžou vzpomenout, zpívá jí tamní paní učitelka z okna.

Závěrem chceme poprosit, aby do kotle dorazili pouze fanoušci, kterým jde o podporu Sparty, a ne dělání bordelu a skandování pokřiků, které s duelem vůbec nesouvisí. Viz poslední duel proti Chomutovu.Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.