Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Začátek prázdnin ve znamení srazu fanoušků, tentokrát v daleké Ostravě

18. června 2011 v 22:20,  Pozvánky

274.jpg

Ve fanouškovských luzích a hájích málo vídaná akce si letos odbyde své patnácté pokračování. Po loňském srazu v Litvínově se toto setkání stěhuje až do daleké Ostravy. Nenechte se však odradit dlouhým cestováním, tato událost konaná pravidelně v okurkové sezoně stojí vždy za to!

Sparťanští příznivci v posledních letech navštěvovali sraz fanoušků ve stále větším počtu. Loni zavítalo do Litvínova více než 20 fanoušků v rudém dresu s „S“ na prsou.

Nyní několik málo stručných informací, co můžete od srazu očekávat:

Nalijme si čistého vína přátelé, v případě srazu doslova. Na této akci totiž teče alkohol proudem. Kdo by ale očekával nějaké násilnosti, ve které se toto setkání po požití několika drinků zvrhne, bude zklamán. Vše zde probíhá v přátelském duchu, rivalita jde stranou. Není proto důvod k obavám.

Není to však o bohapustém popíjení, zábava záleží na každém ze zúčastněných. Pravidelně se konají různé sportovní klání, hudební koncerty, společenské hry a další soutěže. Událost se dá tedy prožít i aktivně, pokud máte zájem.

Jak jsme se již zmínili, letos se akce stěhuje do Ostravy do prostor hasičské zbrojnice v městské části Michálkovice. Všichni sparťané jistě nebudou cestovat pouze vlastním vozem, někteří pravděpodobně využijí dopravu vlakem. Na společném odjezdu se můžete domluvit například zde v komentářích pod článkem.

Další, vyčerpávající informace, naleznete na oficiálních stránkách 15. hokejového srazu – odkaz ZDE.

Věříme, že i letos ukážeme, že pro sparťany není velká vzdálenost žádnou překážkou.


obrazekJAK


Text: Margera

Foto: srazlitvinov2010.estranky.cz, tigerec.cz

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.