Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Lístky na derby se Slavií v prodeji, třetí bitva o Prahu se blíží

5. prosince 2010 v 10:30,  Pozvánky

239.jpg

Třetí derby pražských „S“ se blíží. Pátek 10. prosince bude dnem, kdy se jazýček na vahách přikloní k tomu lepšímu v Praze. Stav je zatím smírný. První kolo zasadila Sparta direkt sešívaným, po druhém kole se situace vyrovnala. Lístky na derby hraném v "Šaškárně" budou k dispozici a k zakoupení od dnešního odpoledne. Přímo na Spartě.


Slavia kormidluje v klidných vodách zajišťující předkolo play-off, i tak zůstává stejně jako Holešovičtí za očekáváním. Derby „S“ míchalo dříve karty v bojích o horní příčky, to páteční však nebude postrádat svou porci důležitosti. Sparta sehraje v letošním kalendářním roce pouze pět utkání a každý bod potřebuje.

Vstupenky na utkání do sektorů 117 a 118 si můžete již tradičně objednávat u Aleše „Destroye“ Zbořila na emailu: destroy22@hcsparta-fans.cz  nebo destroy22@seznam.cz .

  Lístky budou k zakoupení a vyzvednutí během nedělního a úterního zápasu v prostorách „Fanklubárny“, vlevo od vrátnice hlavního vchodu stadionu Sparty. Cena vstupenky: 180Kč.

Pokud uvažujete o koupi vstupenek přes terminály Sazky, sektory 115 – 120 v půlkruhu za brankou by měly být více rudé, než sešívané.

Pochod na derby nebude

Vzhledem k nepřesvědčivým výkonům hokejistů Sparty, pracovní vytíženosti a počasí jsme se rozhodli neorganizovat čtvrtý pochod na derby do Vysočan - 10.12. 2010.

Redakce Sparta Hockey Supporters  


Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.