Hokejový říjen je naštěstí za námi. Dopadl z pohledu sparťana
až katastrofálně. Čas neúprosně letí kupředu a máme tu měsíc listopad. Sparta sehraje před reprezentační
přestávkou tři utkání. V úterý přivítáme v Holešovicích lídra soutěže
z Třince, v pátek se karty otočí a Sparta vyrazí na venkovní utkání
do Brna. Fanklub HC Sparta Praha pořádá již tradičně autobusový výjezd. Pátek,
5. listopadu 2010 od 18:00 v hale Rondo.
Autobusový výjezd je podmíněn počtem osob, které se musí nejpozději do čtvrtečního
odpoledne přihlásit. Více informací o výjezdu do města pod Špilberkem na webu
Fanklubu.
Pokud se chcete vydat do Brna po vlastní ose, je zapotřebí nahlásit zájem o příslušný počet vstupenek.
[box]Pátek 5.11.2010 BRNO – SPARTA
Doprava: autobusem, možno i individuálně
Cena: 300 Kč, pro nečleny fanclubu 400 Kč
Vstupenky: 120 Kč, možno rezervovat i pro ty, co pojedou individuálně
Sraz: 13,30 u haly, vchod 32
Odjezd: 14,00
Předpokládaný návrat: 24,00
Přihlašování: mailem na adrese destroy22@hcsparta-fans.cz nebo destroy22@seznam.cz
Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.
5. 12. - Na otočku do zlatého města Skellefteå
25. 6. -
24. 6. - Útočník Kovacs se vysmál švédskému webu: Že jdu na Spartu? Výmysl!
24. 6. - Rosický: Jednáme o příchodech reprezentantů
24. 6. - Slavia i Sparta mají smůlu. Vyhlédnutá posila doplnila Kinského v Tottenhamu
24. 6. - Sparta prodloužila smlouvu s brankářem Surovčíkem
24. 6. - Vladař se na fotbalové MS nepodíval kvůli babičce. Vyhrajeme 2:1, věří před Mexikem
23. 6. - Příprava na TELH: Sparta plánuje trip do Grazu, Kladno prověří prestižní soupeři
23. 6. -
22. 6. - Sparta zahájila přípravu s posilami či navrátilcem z Lyonu
21. 6. - Aktualizováno: Před 32 s