Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Připojte se k pochodu na Slavii. Druhá bitva o Prahu se blíží

25. října 2010 v 23:30,  Pozvánky

224.jpg

S jídlem roste chuť. A když přijde bída, rudý žaludek začne v dáli vyhlížet a pošilhávat po tříbodové kořisti. Chuťové buňky se mísí, bouří a vzpomínají na poslední sladký zákusek. Byl červený, z části bílý, s růžičkou zabodnutou uprostřed. Derby pražských „S“! Tak dlouho čeká Sparta na zázrak v podobě výhry v základní hrací době. Poslední říjnový den vypukne druhá bitva o Prahu. V neděli 31. října sehraje Sparta důležitou bitvu na ledě odvěkého rivala. VYRAŽME NA DERBY SPOLEČNĚ. POCHODEM. Z HOLEŠOVIC DO VYSOČAN, JIŽ TUTO NEDĚLI.

Minulý ročník se uskutečnily dva jubilejní společné pochody na derby pražských „S“. Každá tradice se musí vyvíjet. Pomalu, tak jako první krůčky malého dítěte. Organizace letošního pochodu měla při svém zárodku několik otazníků. Postavení v tabulce? Bídná hra? Každoroční sliby a nenaplnění podstaty dávných tradic a způsobu sparťanské hry. Jenže derby je specifikum. Stát ve státě. Žal a stud, nebo pýcha a zadostiučinění. Proto jsme se rozhodli i přes nepříznivou situaci POCHOD USKUTEČNIT a věříme ve Vaši hojnou účast, alespoň jako při posledním měření sil na ledě Slavie před rokem. Den derby - neděle 31. října 2010.

Fotogalerii z pochodu v roce 2009 si můžete prohlédnout ZDE.

Informace o pochodu:

Podle velmi dobrých zkušeností a zpětné vazby bude mít letošní třetí pochod v pořadí, dva základní tábory. Holešovice. Místo prvotního srazu pro ty, kteří mají nedělní odpoledne volné. Sraz je naplánován mezi 15:45 – 16:15 před stadionem Sparty, dále vyráží skupina směr Vysočany po následující trase, kde se mohou fanoušci přidat. Holešovice -> Ortenovo náměstí -> Libeňský most -> Palmovka.

Pro všechny, kteří nestíhají odchod od haly je přichystána alternativní varianta. Sraz u stanice metra „B“ Palmovka (před budovou televize Prima), kde se později připojíme k hlavnímu proudu sparťanů. Důležitý je opět čas setkání a to od 16:45 do 17:00, po páté hodině se připojíme k pochodujícím kamarádům z Holešovic.

Utkání začíná od 18:10, proto bude dostatek času dostat se z Palmovky přímo po trase tramvají až na Českomoravskou.

Proč si nenechat pochod ujít?

Z Holešovic do Vysočan, pěšky. Minulou sezonu se druhého pochodu zúčastnilo přes dvě stovky fanoušků, kteří vytvořili cestou z Holešovic nezapomenutelnou atmosféru. Kdo zaváhal, nestihnul, má nyní jedinečnou možnost.
 
V derby jde o prestiž, emoce vládnou na ledě i v hledišti. Přijít za zvuku skandování s přáteli na stadion rivala velikosti Slavie, je zážitek, na který se jen tak nezapomenete.

Budeme se těšit. Šály, vlajky, dresy a hlasivky bereme jako samozřejmost :)

Za redakci SPARTA HOCKEY SUPPORTERS.

KubaSF

Ilustrační foto: BigBoss


Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.