Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Proč na Zlín? Protože hůř už být nemůže !

4. října 2010 v 21:55,  Pozvánky

213.jpg

Sparta tápe. Ne, netápe..Sparta se topí! Ano, topí se téměř na dně té nejšpinavější žumpy. Naštvanost fanoušků se blíží maximu. 8 bodů vytěžených v 7 zápasech a 13. místo. Naprosto žalostný herní projev. Tak tohle opravdu nikdo nečekal. Taková je vizitka Sparty...a v této atmosféře se také odehraje úterní ligové kolo. Přivítáme nenáviděný Zlín. Ševci v posledním ligovém kole deklasovali Litvínov 10:2.

Před očima se mi teď objevil výjev z loňské sezóny, kdy na kostce při intru běžel slogan: "rvát se za vítězství"

Tento slogan nejlépe vystihuje to, co Spartě momentálně chybí. Nekoncepční "rozehrání se" Hlinky s Hlaváčem, přesilovkové neobmněnitelné variace s Ručinským a Výborným, zcela impotentní útok, naprostý nedůraz v obraně, ne zrovna oslnivá spolehlivost v bráně. Tyto výše uvedené skutečnosti naopak letošní Spartu charakterizují. 

V úterý se může zatím žalostný vstup do sezóny obrátit k lepšímu. Zlín - soupeř, kterého nemůže mít v oblibě snad žádný Sparťan. Loňský zápas máme všichni jistě v paměti. Nespočet šarvátek, nespočet trestů do konce utkání, dohrávání s torzy týmů - to byl souboj se Zlínem. Jistě si také pamatujete nesportovní zákrok Kučného na Davida Výborného (viz přiložené video).
Rád bych v této situaci hledal nějaká pozitiva, ale vidím snad jediné. Hůř být nemůže. Každopádně zápas slibuje značné emoce. Sparta už musí naplno bodovat a také Zlín zde bude chtít uspět. Po loňském boxerském zápasu se bude na co dívat!

Utkání začíná v úterý 5.10. v tradičních 18. hodin.

JENOM SPARTA, JENOM VÍTĚZSTVÍ !

Autor: AdminS

Foto: archiv
Video: youtube.com


Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.