Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Pozvánka: Sparta vs. Brno, záruka emocí nejen na ledě

30. září 2010 v 18:00,  Pozvánky

209.jpg


Kometa Brno - loni velesnadný soupeř, letos již aspirant na vyřazovací boje. Tým, jehož v médiích neustále vychvalovaní fanoušci trpí utkvělou ublížeností vůči všemu pražskému - klub, jehož dávnou slávu pamatují pouze starší ročníky. A také klub, který si účast v extralize nedokázal vybojovat sportovní cestou a musel koupit extraligovou licenci od Znojma. Na druhou stranu nepostrádají zápasy s Kometou peprnou atmosféru. Příznivci Brna navíc ukázali v posledním vzájemném zápasu, že se dokáží zachovat lidsky, když jde hokej stranou. Je na co se těšit!

Do Prahy má dorazit s hostujícím týmem také početná skupinka fanoušků, nebude se ale jednat o modrobílou lavinu, která loni drancovala slátanou arénu. Hovoří se o "pouze" stovkách brněnských fans.

To je signál i pro nás, Sparťany. Zapomeňte na neatraktivitu soupeře a přijďte konečně povzbudit Spartu ve velkém počtu! Po nepříliš výrazných výkonech Sparta potřebuje naší podporu!

ZÁPAS ZAČÍNÁ V 18:00!

Na fotogalerie z loňských výjezdů a domácích utkání se můžete podívat níže:

1. zápas (Brno)

2. zápas (Praha)

4. zápas (Praha)

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.