Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Zahoďte ovladač, přijďte na Spartu. Derby se Slavií je tady!

21. září 2010 v 21:00,  Pozvánky

207.jpg

Zapomeňte. Prohra na ledě úřadující mistra? Rozjezd, perníček a chvástání Kusého. Kretenismus vybraných domorodců v Plzni? Zoologická zahrada již připravuje volné výběhy. Víte co fanoušek Sparty jen stěží vymaže z paměti? Neúspěch v derby! Čtyřdílná bitva o Prahu se blíží. Hrajeme doma a jsme fanoušky Sparty! Proto přijdeme, pomůžeme, postavíme se v boji o Prahu. Za Spartu! Ve čtvrtek…

Výhra v derby je jako bezstarostná jízda. Každý z Vás to dozajista zná. Úšklebky na kolegy v práci, sklopené oči poražených, hrdá chůze se symbolem svého klubu na hlavě či kolem krku. Rival. Jediný a opravdový. To je každoroční derby pražských „S“. Sparty vs. Slavie.

Pohled na minulou sezonu

Bída. Ze čtyř pražských derby odcházela Sparta třikrát jako poražený tým. Alespoň na ledě. Pozitiva? Pochod na derby ve Vysočanech a 21. leden. Výhra 4:1 v domácím prostředí v Holešovicích byla slastí pro oko sparťana, k tomu připočtěme báječnou kulisu. Bude se historie opakovat i ve čtvrtečním klání?

Proč si nenechat zápas ujít

Tady neexistuje jednodušší odpověď. Derby, emoce, nevraživost, pohledný hokej, ambice, rivalita, Sparta. Pro Slavii i pro Spartu je začátek ligového ročníku jako projížďka na horské dráze. Jednou nahoře, pak zase dole. Čtvrteční duel nabídne vyrovnaný a tvrdý hokej, sejde se v Holešovicích zatím nejvyšší návštěva letošní sezony? To záleží jen na Vás pane, na tobě slečno, na Vás sparťané!

Na co se můžete těšit?

Rivalita v derby nezná mezí, nejen na ledě. Můžete se opět těšit na předpřipravené choreo, stejně jako v derby předešlých. Atmosféra, plný kotel, tleskající tribuny. Na tom se můžeme podílet všichni.

Sečteno a podtrženo. Derby už pomalu klepe na dveře. Ve čtvrtek, 23. září, si nezapomeňte vzít do práce (školy) dres, šálu, hlasivky, srdce a odhodlání. Půjde o všechno.

Bitva o Prahu – Sparta vs. Slavia – v Holešovicích od 18:10.

Přijďte podpořit Spartu a ať jsme slyšet!

Autor: KubaSF

Foto: archiv

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.