Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Generálka na derby s Kladnem. Bez legrace

18. září 2010 v 12:45,  Pozvánky

205.jpg

Říkali v tisku, psalo se. Sparta rovná se favorit ligy. Ale ouha. Po kostrbatém utkání v Pardubicích se konečně otevřou brány holešovické arény a rudá mašina dostane možnost ukázat se doma. Před zraky nedočkavých fanoušků. A v rudém! Ve středočeském derby přivítá Sparta hokejisty Kladna. Neděle jako stvořená poslat Kladno k ledu. Na hřišti i v hledišti. Přijďte podpořit Spartu na první domácí zápas. Už zítra!

Generálka na derby pražských „S“. Bez legrace. Druhé soutěžní utkání, s Kladnem tentokrát v Holešovicích, bude indicií pro trenéry v boji o Prahu. Sparta zůstala v Perníkově za očekáváním, zato Slavia doma s přehledem zlynčovala žlutočerný Litvínov. 

Souboj Sparty s kladenskou hokejovou školou je již tradiční položkou na „jídelním lístku“ hokejové nejvyšší soutěže a to po několik desetiletí. Zápasy ztratily v posledních letech jiskru rivality ( myšleno zbytek té kladenské, protože může být Kladno pro Spartu sokem?:)
) a výsledky z poslední sezony hovoří papírově pro Spartu. Čtyři výhry, skóre 19:5, ale hlavně nepodcenit a neusnout na vavřínech, protože vyrovnanost extraligy je již známý fakt.

Proč si nenechat utkání ujít?Poprvé. Domácí premiéra. Sparťanský kádr se představí v nejsilnějším možném složení a dá se očekávat utkání plné gólů. Otázkou je: do které sítě? Fanoušci se mohou těšit také na připravované choreo, přivítání posil v kádru pražské Sparty. Nezbývá než dodat. Doražte, a to s předstihem!

Po nedělním předkrmu přijde na řadu hlavní chod, derby se Slavií. Souboj s Kladnem napoví, kdo ovládne první pražskou přetahovanou.

PŘIJĎTE NA KLADNO, v neděli od 17:00 hod. A hlavně, ať jsme slyšet!

Autor: KubaSF

Foto: archiv

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.