Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

POZVÁNKA: Se Spartou do Pardubic. Sezona začíná!

14. září 2010 v 09:40,  Pozvánky

202.jpg

Je to tady! Očekávané se stává skutečností. Sparta vyráží do nové sezony vstříc strastiplné cestě na pomyslný vrchol a první díl seriálu nás zavede přímo do Pardubic. Města posledních mistrů. Existuje snad lepší výjezd pro začátek sezony? Pojeďte podpořit Spartu kousek u Hradce! Již tento pátek…

Naostro, bez bázně a hany. Čas na výmluvy parného léta skončil, teď začíná náš druhý život. Sparta…

První utkání letošního ročníku sehraje Sparta na horké půdě v Pardubicích. Ideální vzdálenost, příjemné páteční odpoledne. Pardubice – Sparta, 17. září 2010 od 18:10.

Proč si utkání nenechat ujít?
Velmi ostrý start. Na pardubickém ledě se body v minulosti nebraly lehce. Ale teď se hraje od nuly. Sparta ukázala v rámci letní přípravy svou sílu a také bojovnost. Na úvod sezony si nebojím tipnout. Tři body mohou být naše, tak buďte u toho.

Kdy se jede?
Do Pardubice je ideální spojení vlakem. Pokud stíháte utéct z práce brzy, jeden z větších srazů se uskuteční tradičně na Hlavním nádraží v Praze, ve vestibulu. Kdy přesně? Setkání před odjezdem je naplánováno na 15:30, odjezd v 16:11 hod. Více informací o odjezdu a cestě naleznete na stránkách Fanclubu.

Jestli chcete zažít bouřlivou atmosféru na výjezdu, chcete si naladit hlasivky hned na startu sezony, pojeďte s námi podpořit Spartu na východ Čech. Šály, dresy, v rudém. Hlavně ať jsme slyšet.

Autor: KubaSF

Foto: archiv

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.