Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Reklama na ticho? V hokejovém Mannheimu rozhodně ne

19. srpna 2010 v 10:30,  Pozvánky

193.gif

Takhle se panečku chodí na hokej! Fámy o neatraktivnosti hokeje v letních měsících poslali k ledu fanatici německého Mannheimu. Soupeř Sparty, který se v Holešovicích představí příští středu, má v regionu obrovskou podporu. Duel proti švédskému Djurgårdenu si nenechalo ujít přes 10 tisíc fans!

 

Jiný kraj, jiný mrav. V Německu má fanouškovství a klubismus především obrovskou tradici. Pomyslné kořeny klubismu (tedy klubu Vašeho srdce) jsou propleteny napříč generacemi. To, že se na utkání sejdete mimo kamarádů třeba se svým otcem, babičkou nebo dědečkem není nic neobvyklého. Ba naopak.

  První domácí zápas v SAP Aréně, výhra před báječnou kulisou 3:0. Co víc si přát v „parném“ srpnu. Orli z Mannheimu mají velmi zajímavou organizaci fanoušků napříč Německem. Fanouškovská iniciativa „Die Blau Weiss Roten“ sdružuje na čtyřicet fanclubů a udává jim jakousi jednotu. Propracovaný systém, který je vidět.


(Fanoušci Mannheimu ve včerejším utkání European Trophy proti Djurgårdenu)


Adler Mannheim bude soupeřem pražské Sparty ve středu 25. srpna, do té doby je dostatek času na přípravu.

Zkrocení osminásobného mistra ŠvédskaVčerejší utkání proti Färjestadu bylo po hokejové stránce povzbuzující. Nechyběla rychlost, tvrdost, krásné góly, na letní přípravu v rámci turnaje European Trophy mě Sparta mile překvapila. Návštěva přes tisíc fanoušků o něco méně. Pojďme ukázat hokejové Evropě, že se klubismus nenosí jen na západě od našich hranic.

Nebo máte rádi na hokeji ticho?

Přijďte podpořit Spartu na utkáních European Trophy!

Pozvánka: Zastaví Sparta švédské tažení Prahou?Autor: KubaSF

Video: youtube.com

Foto: die-blau-weiss-roten.de

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.

Následující zápasy

 • 25. února - 16:30
  6.png
  LIT (venku)
  Extraliga (49.kolo)
 • 27. února - 18:30
  15.png
  HK (doma)
  Extraliga (50.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2024>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
17
19
20
21
22
23
24
26
28
29