Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Pozvánka: Zastaví Sparta švédské tažení Prahou?

17. srpna 2010 v 13:30,  Pozvánky

189.jpg

Konečně! Léto začíná pomalu vyklízet pozice a na jeho místo se v tichosti plíží hra na tenkém ledě, spojená s bláznovstvím fanoušků, dominanta Holešovic znovu otevře své brány. Sparta se představí poprvé před zraky domácího publika. Nová sezona, nová evropská soutěž. Zápasy European Trophy, tři hrací dny, tři zvuční soupeři. Färjestad, Djurgården, Linköping. Od středy na ledě pražské Sparty!

Poznáte text písně od skupiny přátel songů Tři Sestry? „Ve středu jsem na Kovárně, ve čtvrtek jsem na Kovárně, i v pátek jsem na Kovárně, v sobotu zas na Kovárně…“. Podobně si můžete zazpívat i v následujících hokejových dnech, jen vyměňte pár slovíček a připravte si den na odpočinek.

Ve středu jsem na „Holešárně“


Středa, magický to den, spojovaný v lidové tvořivosti s některými příslovími a hlavně jedná se o přelom pracovního týdne. Hráči Sparty budou mít o pracovní nasazení postaráno. Na holešovickém ledě se 18. srpna představí proti Färjestads BK. V tradičním čase od 18:00.

obrazekJAK

Kdo je Färjestad? Osminásobný švédský mistr, tradice, hokejové město, stejně jako Spartě se minulý ročník švédskému celku nevydařil. Páté místo, následné čtvrtfinále, rozhodující sedmý zápas a konec sezony, najdete tady rozdíl?

Proč si nenechat zápas ujít? Jedná se o střet s jedním z předních týmů švédské školy. Tvrdost, zarputilost, s českým bekem v řadách Färjestadu Martinem Švecem. První duel v Holešovicích, pro některé z nás zkouška hlasivek, hráči Sparty budou konečně pod drobnohledem fanouška.

Ve čtvrtek jsem na Kovárně


Den odpočinku před nabitým víkendem lze strávit na dovolené, v práci, nebo třeba na Kovárně…hráči rozhodně na tréninku, regeneraci, nebo předzápasové přípravě.

Fotogalerie: Švédské hokejové šílenství jak ho neznáteI v pátek jsem na „Holešárně“

Konec pracovního týdne, předpověď počasí vychází dle slov nejmenovaného hydrometeorologa na ideální podvečer v hokejové aréně. A na co se můžeme těšit? Finalista uplynulého ročníku švédské ligy. Djurgården v pátek 20. srpna na Spartě od půl sedmé večer.

obrazekJAK

Kdo je Djurgården? Šestnáctinásobný švédský mistr, to je pořádná porce úspěchu. Avšak poslední titul slavili fanoušci sídlící  v Hovet Areně naposledy v roce 2001. Hladový po úspěších, ambice nejvyšší v každé sezoně, nenajdete zde podobnost se Spartou?

Proč si nenechat zápas ujít? Švédská elitní série je po KHL možná nejkvalitnější ligou v Evropě. Djurgården jako vicemistr prověří kvalitu mozaiky složené trenérským duem Holaň – Volek a možná ukáže i slabiny. Více se dozvíme páteční večer.

Nízká návštěvnost European Trophy. Bude Sparta lepší než průměr?V sobotu zas v „Holešárně“


Po idylce sobotního dne, plné výletů, návštěv, přijde večer opravdový hokejový oříšek k rozlousknutí. HC Linköping, tým Jaroslava Hlinky a Jana Hlaváče se představí na ledě pražské Sparty v sobotu 21. srpna, netradičně od 20:15.

obrazekJAK

Kdo je Linköping? Ambiciózní tým, jenž v krátké historii působení v nejvyšší švédské soutěži na titul zatím nedosáhl. Ale byl velmi blízko. Největším úspěchem klubu Linköping HC je vedle postupu do Elitserien druhé místo ze sezon 2006/07 a 2007/08.

Proč si nenechat zápas ujít? Klub s bílým lvem ve znaku je zajímavou skládankou zkušenosti a ve Švédsku si vydobyl zvuk. V týmu zanechalo stopu i české trio Jan Hlaváč, Jaroslav Hlinka, nebo Josef Melichar. Konfrontace se švédským týmem bude důležitá pro konečnou tabulku European Trophy.

Osvěžte si konec léta, přijďte podpořit Spartu v bojích o Evropu!

Foto: hs-sparta.cz, wikipedia.com

Autor: KubaSF


Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.

Následující zápasy

 • 25. února - 16:30
  6.png
  LIT (venku)
  Extraliga (49.kolo)
 • 27. února - 18:30
  15.png
  HK (doma)
  Extraliga (50.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2024>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
17
19
20
21
22
23
24
26
28
29