Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Sparťanské basketbalistky hrají play-off, přijďte je také povzbudit!

21. března 2010 v 12:44,  Pozvánky

162.jpg

Mezi hokejovým a basketbalovým fanclubem již delší dobu vládne dobrá spolupráce a proto vám i nyní přinášíme pozvánku na basketbal. Ladies postoupily do bojů v play-off první ligy žen a nyní je čekají dva souboje na domácí palubovce.

Sparta Praha si z prvního dvojzápasu play-off přivezla jedno vítězství a k dispozici má nyní dvě domácí utkání, ve kterých může celou sérii (hranou na 3 vítězství) uzavřít! Olomouc, která vyhrála základní část soutěže, bude však chtít sérii minimálně vrátit na svoji palubovku.

Sparťanští fanoušci jsou známí svojí oddaností ke svému klubu a vytvářejí mu domácí prostředí i mimo palubovku Výtoň arény. Doma však můžeme být mnohem silnější! Proto prosíme všechny, kteří budou mít čas, aby přišli v obou dnech podpořit sparťanky, pomohli jim společně zdolat nepříjemného soupeře z Moravy a užili si rychlý a bojovný basketbal.

Sparta před derby představila svojí novou klubovou hymnu, na které spolupracoval fanclub se skupinou Alkehol a nyní si ji máte možnost poslechnout také na webu hs-sparta.cz.

Stáhněte si prosím přehravač Flash, abyste mohli sledovat videa na této stránce

Údaje k zápasům BLC Sparta Praha vs. Olomouc
27. 3. 2010 - 17:00 - událost na Facebooku
28. 3. 2010 - 10:00 - událost na Facebooku
Výtoň aréna, Rašínovo nábřeží 24/65, Praha 2

VSTUP ZDARMA!!! Navíc každý, kdo přijde v rudém, dostane u vchodu k programu pivo zdarma! (platí do vyprázdnění zásob ;))

Více se dozvíte na klubovém webu, případně na Facebooku BLC Sparta Praha.

AdminA

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.