POZVÁNKA: První duel s Vítkovicemi ozdobí obří choreo

20. března 2010 v 12:50,  Pozvánky

INFORMACE O CHOREU. Výraz fanoušek vznikl ze slova Fanatismus. Fanoušek je novodobý fanatik. Fanatik, který propadl klubu svého srdce. Fanatiky by měly býti i hráči. Hráči by měli padat po hubě do střel, srážet se, nenechat si nic líbit, zkrátka bojovat. Tedy asi hrát přesně o stoosmdesát stupňů jinak než v prvním zápase ve Vítkovicích.

Fanatismus by zkrátka mělo být téma nas všech sparťanů pro toto play-off. V tom POZITIVNÍM smyslu musíme být pri zápasech všichni fanatici! Fanoušci mají možnosti poněkud omezenější jak ovlivnit výsledek zápasu ale přeci jen nějaký ano.

Čtvrtfinále s Vítkovicemi je specifické také z dalšího důvodu. Je to soupeř na kterého se těžko vymýšlí choreo. Kulatně řečeno je neatraktivní, natvrdo je nudný. Proto jsou i transparenty zaměřeny především na Spartu. Tedy transparenty… Hlavní bude to co se bude dít o první komerční přestávce. Na západní tribuně (pro kotelníky: ta nalevo od kotle) bude roztažen obří transparent. S rozměry 20x30 metrů pravděpodobně největší v historii extraligy. Téma je překvapením, ale souvisí s tím co právě čtete. PROSÍME VŠECHNY DIVÁKY-FANOUŠKY, KTEŘÍ SE OCTNOU POD TRANSPARENTEM, BUĎTE TRPĚLIVÍ A TOLERANTNÍ K TOMU, ŽE NA MINUTU DVĚ NEUVIDÍTE CO SE PRÁVĚ DĚJE. (ZÁMĚRNĚ JSME VYBRALI KOMERČNÍ PŘESTÁVKU, KDY SE NA LEDĚ NIC NEDĚJE). BERTE TO TAK, ŽE JSTE SOUČÁSTÍ NĚČEHO VÝJIMEČNÉHO. TOHLE JE DALŠÍ KROK KE ZVÝŠENÍ ÚROVNĚ SUPPORTU NA SPARTĚ.

Děkovačku bude předříkávat kotel zbytku stadionu. ZŮSTAŇTE PO KONCI UTKÁNÍ NA SVÝCH MÍSTECH A UŽIJTE SI OSLAVU PŘÍPADNÉHO VÍTĚZSTVÍ S OSTATNÍMI.