Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Ostravo, srdce rudé...do Vítkovic za Spartou vlakem!

15. března 2010 v 19:00,  Pozvánky

156.jpg

Brošák skóruje do prázdné plzeňské branky a je rozhodnuto. Sparta poputuje za zlatem cestou dalekou, první štace vede do města komínů, měsíční krajiny a regionálního „baníčku“ do Vítkovic. Po bídné sezoně se šmrncovním koncem Sparta zaujala pátou pozici, vyhrabat tak jeden nebo dva body v sérii mizerných remíz, mohli jsme začínat v Holešovicích. Co naplat, jede se do Vítkovic a redakce SPARTA HOCKEY SUPPORTERS vám přináší informace o dvoudenním zájezdu do Ostravy.

Se svěřenci trenéra Hadamczika má Sparta v letošní sezoně prakticky totožnou bilanci. Jedna výhra v základní hrací době, jedna výhra v prodloužení, utkání tradičních rivalů provází velmi vyrovnaná bilance. Přinášíme Vám informace o výjezdu do Vítkovic, s konečnou platností vlakem.

[box]

POZVÁNKA NA VÝJEZD

ČTVRTFINÁLE VÍTKOVICE, 1. a 2. zápas

Úterý – Středa 16.-17.3.2010

Doprava: vlakem, nebo individuálně

Cena: vlakem při použití skupinové slevy 400-450 kč

Sraz a odjezd: sraz v 11,30 na hlavním nádraží pod cedulí odjezdů, odjezd 12,11

Ubytování: bude rezervováno, cena 300,- kč, bližší informace na níže uvedeném emailu.

Vstupenky: budou rezervovány, cena 200 Kč/jeden zápas

 

Přihlašování: vzhledem k zajištění ubytování  a o rozhodnutí o způsobu dopravy je nutno přihlásit se co nejdříve, ideálně do středy 10.3., a to mailem na adresu destroy22@seznam.cz nebo destroy22@hcsparta-fans.cz

[/box]

Sparta sehrála ve Vítkovicích v novodobé éře hokejové extraligy několik bitev, vzpomínáme na časy zlaté (Finále 2001/2002; pozn. redakce), nebo trochu trpčeji na nepovedené čtvrtfinále v sezoně 2004/2005. 


obrazekJAK

Foto: Asi nejslavnější výjezd do Ostravy, finále Vítkovice - Sparta ze sezony 2001/2002


Pojeďte podpořit Spartu na daleký východ republiky, samozřejmostí je vyprodání haly v Holešovicích následující víkend!


Autor: AdminK

Foto: hs-sparta.cz, fanklub.adt.cz

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.