Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

POZVÁNKA: Doma s Motorem, na západě s Indiány

1. března 2010 v 13:30,  Pozvánky

152.jpg

Běsnění podivných lidí s javorovým listem ve znaku je naštěstí za námi, radost z úspěchu příznivcům stále upadajícího českého hokeje olympiáda rozhodně nepřinesla. Nezoufejme. Nastává příjemnější část hokejového „jara“. Poslední kola hokejové extraligy odtajní čtvrtfinálové dvojice i soky v boji o záchranu, proto neváhejte a vychutnejte si souboj Sparty s budějovickým Motorem v Holešovicích a plzeňskými Indiány na západě Čech.

Můžeme být klidní. Účast ve čtvrtfinále hokejové extraligy si Sparta zajistila s předstihem, otázkou je, koho by si hráči a trenéři v Holešovicích přáli jako vyzyvatele v play-off.

Nabízí se celá řada zajímavých možností a rozluštění tajenky čtvrtfinálových dvojic bude velmi napínavé. Vítkovice, Pardubice, teoreticky příjemné překvapení z Třince nebo „oblíbený“ Zlín. Možní soupeři Sparty jsou silní, uvidíme jaké stopy zanechala olympijská pauza na extraligových týmech před závěrečnými boji o co nejlepší umístění.

Domácí vystoupení s Motorem


Netradičně ve středu je na programu 51. kolo a Sparta přivítá letos schůdného soupeře, budějovický Motor. S týmem pod taktovkou Františka Výborného máme velmi dobrou bilanci, dvě výhry v prodloužení (nebo nájezdech) a výhra podobná kanonádě Kanady proti Rusku na olympiádě ve Vancouvere 3:7 na ledě Budějovic. Našlapaná tabulka od sedmého do desátého místa dává závěrečným kolům potřebný šmrnc. Sparta i Motor potřebují body a proto se očekává podívaná s atmosférou a rychlostí na ledě jako v play-off. Buďte u toho s námi sparťané!  Středa 3. března od 18:10, SPARTA – České Budějovice.

Výjezd do Plzně

Nejtěžšího možného soupeře přisoudil Spartě los hokejové extraligy, má ovšem lídr z Plzně po bujarých oslavách Prezidentské trofeje o co hrát? Ovšem, Sparta je rival a na plzeňském ledě velmi nenáviděná. O důvod víc, podpořit Spartu na horkém ledě v Plzni. Západočeští Indiáni to je jistota, skvělá forma i bez zraněného kapitána Martina Straky. Spartě se proti Plzni letos nedaří, utkání jsou vyrovnaná, plná emocí, ale za delší konec provazu tahali v sezoně 2009/2010 dvakrát Západočeši. V pátek na ledě lídra extraligy, pojeďte do Plzně sparťané! Pátek 5. března od 18:10, Plzeň – SPARTA.

[box]
Informace o výjezdu do Plzně:

Doprava: Individuálně, možnost připojit se společně vlakem
Kdy je sraz: 14:30 na Hlavním nádraží
Odjezd: 15:04
Návrat: předpokládaný návrat 22:45
Cena vstupenky: 100,- Kč
[/box]

Jde do tuhého. Každý z nás má asi vysněného soupeře v play-off, ať už jsou to Pardubice, nebo některý z moravských extraligových celků. Pojměte utkání Sparty jako trénink na vyřazovací souboje a hlasivky rozhodně nenechávejte doma. Pozvěte přítelkyni (přítele), zavolejte kamarádovi, vytáhněte na hokej partu, zážitek bude stát za to.

SPARTA HOCKEY SUPPORTERSAutor: AdminK

Foto: hs-sparta.cz


Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.