Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RUDÁ MOBILIZACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20. ledna 2010 v 15:15,  Pozvánky

135.jpg

Blíží se dost možná poslední derby s naším největším rivalem Slavií.Tři předchozí jsme prohráli. Teď je šance to napravit. Jak na hřišti, tak v hledišti.

Vývoj na hřišti můžeme ovlivnit pouze maximální podporou v hledišti. A s tím souvisí i druhý bod. Sešívky musíme v hledišti ROZDRTIT!!!

A to v pěti ohledech:

1. RUDÁ ARÉNA – každý, a teď myslíme opravdu každého fanouška Sparty, který dorazí na čtvrteční zápas, by měl být odděn v dresu Sparty, ideálně rudém, případně v oblečení stejné barvy. Ať je Tesla Arena jako jedno velké Rudé Moře.

2. VLAJKY – kdo máte sparťanskou vlajku, přineste jí! A jakmile to půjde, dejte najevo svou příslušnost ke Spartičce.

3. CHOREO – na zápas bude připraven transparent, který zakryje celý “kotel“ a jeho tvůrci vás prosí o maximální spolupráci, pokud minutu, dvě neuvidíte na led, buďte tolerantní. Kromě tohoto transparentu bude ještě několik menších a u těch vás taktéž žádáme o spolupráci.

4. CHORÁLY- většinu z nich už znáte. U kotle se musí brát jako samozřejmost, že celou halu povede. Ale zároveň žádáme i podélné tribuny. Když kotel zaskanduje “celá hala fandí/skáče s námi“, neváhejte a přidejte se! Ať má celý stadion mrazení v zádech. S chorály souvisí i jeden, který se v poslední době snažíme zavést – Pipi. Pokud neznáte melodii, chytněte se alespoň za ramena, skákejte se zbytkem a melodii se naučíte za pochodu.

5. DĚKOVAČKA – pokud tentkorát dotlačíme zápas do vítězného konce, zůstaňte všichni na tradiční děkovačku. Kotel bude předříkávat slova, hala opakovat! Ukažme, že ta sešívaná nestojí za nic!

Pro připomenutí chorály:

 

 

Foto: hs-sparta.cz

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.