Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Pozvánka: Pochodem společně na derby se Slavií !

25. listopadu 2009 v 19:40,  Pozvánky

105.jpg

V českých luzích a hájích, alespoň těch hokejových, se jedná o velmi nezvyklou událost. Premiérový pochod na derby proti odvěkému rivalovi ze Slavie byl ušit horkou jehlou již letošní září, kdy asi stovka sparťanů vyrazila vstříc vysočanské aréně. Teď máte ideální příležitost zúčastnit se pochodu číslo dvě. Derby se blíží, na pochod i do hlediště v co největším počtu!

 

První krůčky bývají ty nejtěžší, ať už se jedná o potácení nemotorného „prcka“ z kočárku, nebo organizace akce podobné pochodu na derby. Tradice, (ne)tradice, jednou se musíme odrazit od země a proto jsme přesvědčeni, že si 4. prosince najde čas na podvečerní pochod co nejvíce sparťanských příznivců.

Každý pátek je svátek, 4. prosince obzvlášť. Čas 18:15, to je snad konečný čas derby pražských „S“, které si televize přehazují jako horkou bramboru z Barandova přes Vltavu na Kavčí hory.  Původně měla zájem odvysílat přenos televize Nova Sport a to již ve čtvrtek. Naštěstí se tak nestalo a utkání proběhne dle původního plánu v pátek.

Teď k tomu hlavnímu a podstatnému, informace o pochodu:

 

Pomyslný základní tábor, ze kterého vyrazíme vstříc jámě lvové je tradičně u haly v Holešovicích. Důležitý je čas setkání, který proběhne od 16:00 – 16:30, o půl páté je naplánován odchod od stadionu Sparty. Pro ty, kteří namítnou, že nestíhají přijít kvůli pátečnímu pracovnímu nasazení máme malý zlepšovák celé akce.

Pro všechny, kteří nestíhají odchod od haly je přichystána alternativní varianta. Sraz u stanice metra „B“ Palmovka (před budovou televize Prima), kde se později připojíme k hlavnímu proudu sparťanů. Důležitý je opět čas setkání a to od 16:45 do 17:00, po páté hodině se připojíme k pochodujícím kamarádům z Holešovic.

Proč vyrazit pochodem na derby se Slavií?

 

 
(Jak probíhal první pochod sparťanů do Vysočan?)

 

ATMOSFÉRA. V derby jde o prestiž, emoce vládnou na ledě i v hledišti. Přijít za zvuku skandování s kamarády na stadion rivala velikosti Slavie, je zážitek, na který se jen tak nezapomíná

HRACÍ DEN. Páteční hokejové odpoledne zahájí víkend, svátek Mikulášů, čertů a taky třetího letošního derby, tentokrát na ledě Slavie. Příznivý to den pro hokejové radovánky.

 

TABULKA. Pohled na tabulku extraligy je letos velmi zvláštní. Moravsko-slezskou nadvládu hokejových týmů v popředí tabulky ruší jen Pardubice, Sparta a Slavie mají podobné postavení, derby má náboj. Boj o lepší umístění, stejně jako duel králů střelců letošního ročníku extraligy, Červenka ze Slavie vyzve ostrostřelce Petra Tona.

 

Minule se pochodu zúčastnila stovka sparťanů, za týden je přáním všech, sejít se v počtu minimálně dvou set sparťanů! Proto sparťané neváhejte a zapojte se do pochodu na derby pražských „S“, již brzy. Budeme se těšit.

Sparta Hockey Supporters

Foto: youtube.com

- adminK -


Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.