Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Z bitvy otce a syna odchází šťastnější Výborný ml.

20. listopadu 2009 v 13:00,  Reportáže

98.jpg

Šestý zápas, šesté vítězství. Na takovou sérii výher fanoušek hokejové Sparty čekal od loňského prosincového tažení. Tentokrát vzrůstající formu rudé mašiny pocítili "Motoráci" z Českých Budějovic. Ti naopak od příchodu Františka Výborného na trenérský post plně bodovali pouze jednou.

 

Nedá se však říci, že Sparta v utkání Jihočechy přehrávala. Sparta byla nucena celý zápas stav dotahovat. Tragická návštěva podobající se té průměrné slávistické sledovala první bezgólovou třetinu, která oko diváka příliš nepotěšila. Jako o šanci na gól se dalo hovořit pouze o průniku aktivního Petra Tona, který Turek vytěsnil svým ramenem.

Kompletní fotogalerie ZDE.


Druhá třetina přinesla již více vzrušení. Do výrazné šance se dostal Karel Hromas (v nejbližší době očekávejte s tímto hráčem zde rozhovor), který z mezikruží zasáhl Turka, který puk vyrazil na břevno.
Pravidlo "nedáš-dostaneš" potvrdil přesnou dělovkou Vak a dostal tak Budějovice do vedení. Sparťané vyrovnali o bezmála deset minut později, když zmatku před Turkem využil Michal Broš, kterému se konečně začalo střelecky dařit. Do kabin ale odcházeli šťastnější hráči Mountfieldu, kteří gólem do šatny obrátili stav na svou stranu. Cháberovi v tu chvíli clonili tři hráči, z toho dva Sparťané.


Nabuzení Sparťani se s tím ale smířit nehodlali a hned ve 43. minutě opět srovnali - poprvé v sezoně se prosadil bojovník Koreis. Ale Sparta opět inkasovala, tentokrát nemohl mít čisté svědomí gólman Chábera. Sledovaný souboj otce se synem vrcholil, když David Výborný vyrovnával pohodlně do prázdné Turkovy brány. Další gól v základní hrací době nepřišel, tudíž následovalo prodloužení.

obrazekJAK


Na začátku vytáhl kotel děkovný transparent panu Františku Výbornému za odvedenou práci v našem klubu. To se však nelíbilo dvěma frajírkům, kteří tento výtvor strhli. Poté se tváří tvář tvůrcům nedokázali ani přiznat a ani jejich kamarádíčci z ochranky neměli chuť zasáhnout. Pokud si potřebujete léčit svůj mindrák či dělat machra před stejně labilními kamarády, běžte si alespoň dělat ostudu jinam, než do arény klubu, ke kterému se veřejně hlásíte!


V prodloužení rozhodl o výhře Sparty matador Vykoukal. Následovala děkovačka opakovaná prořídlými tribunami. Následují dva výjezdy a poté utkání s Pardubicemi. Pojeďte s Fanclubem podpořit Spartu na venkovní stadiony a na utkání s východočechy dorazte v co největším počtu. Sparta vás potřebuje!


Foto: Kasnarka - kasnarka.rajce.idnes.cz

Autor: František Žláznatý

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.