Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Sparta - Zlín, bída a zmar..

25. října 2009 v 14:00,  Reportáže

82.jpg

Ve 20. kole přivítala Sparta hokejisty Zlína. Tento soupeř není mezi fanoušky Sparty zrovna oblíben - hlavně kvůli duu Leška - Balaštík. Ale Sparta má především problém sama se sebou. Každý byl proto zvědav, jestli naváže na slibný výkon z minulého kola...

Od začátku zápasu jsme se museli potýkat kvůli technickým problémům s absencí megafonu. Již ve 4. minutě zchladil optimismus v našich tvářích hostující Záhorovský, který prostřelil Přikryla ranou z úhlu. Bingo si tento gól rozhodně za rámeček nedá. Ve 13. minutě přelstil Rachůnek dělovkou Binga podruhé. Domácí gólman se při zákroku navíc zranil, a tak ho nahradil v bránce Chábera.

Zlín ještě přidal zásluhou "uplakánka" Balaštíka třetí trefu a poctivou obranou dovedl zápas k vítěztví. Spartě se rozhodně nedá upřít snaha. Ovšem snaha nestačí a s nulou v kolonce vstřelených gólů se zkrátka zvítězit nedá. Chybí klid v zakončení, sráží nás individuální chyby, psychika je neskutečně dole.

Atmosféra v kotli byla naprosto příšerná. Bubeníci si asi příliš zvykli na přítomnost megafonu při zápasech Sparty a bez jeho přítomnosti nedokázali prakticky nic sami vymyslet a táhnout kotel. Ovšem, aby vše nešlo na jejich vrub, tak dneska byl celkově kotel mimořádně slabý...Naprosto nepochopitelné je zařazení OSLAVNÉ otočky za stavu 0:3, skandování o prohře s úsměvem od ucha k uchu,...Je jasné, že míra fandění hodně závisí na tom, co se děje na ledě - a dá se pochopit horší atmosféra za stavu 0:3, ale dnešní fandění (naprosté většiny kotle) je NEDŮSTOJNÉ FANOUŠKŮ SPARTY !!! Měli by se hlavně zamyslet ti, co se cestou domů z hokeje bijou rukou v hruď jací jsou Sparťani a přitom na stadionu neotevřou pusu, případně vymýšlejí naprosté hovadiny typu házení balónu po kotli atd.... Nechť si každý sáhne do vlastního svědomí !!!

Závěrem lze snad jen říci, že hůř už asi být nemůže..tak hurá k lepším zítřkům !!!

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.