Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Sparta byla proti Brnu slabá, ale ostudná byla především securitka!!!

10. března 2012 v 22:34,  Reportáže

380.jpg

Sparta má co dohánět… V prvním zápase čtvrtfinále play-off nestačila na Brno a po bídném výkonu prohrála 3:4. Nedá mi to však, musím začít něčím, co se samotným hokejem úplně nesouvisí. Zároveň je to však na demisi a změnu jednoho elementu, který je v holešovické hale přítomen zápas co zápas. A nejedná se ani o hokejisty ani o fanoušky…

Řeč je o securitas službě. Po určité, řekněme, neochotě za poslední dobu z její strany, která vyvrcholila bojkotem čtvrtfinále ze stramy choreotýmu a otevřeným dopisem vedení klubu se najednou začaly dít velezajímavé věci.

Tak pro začátek stojan pro megafonistu, který byl pod kotlem celou sezonu zmizel. Prý byl vyhozen kvůli koncertu, který se v hale pořádal. Koncerty byly v hale celou sezonu. Je náhoda, že byl vyhozen zrovna poté, co SHS zveřejnilo otevřený dopis? Toť ponecháme na každém z vás, jaký si uděláte úsudek.

Další věc. Skončil zápas a choreotým a bubeníci chtěli tradičně odnést propriety uličkou pod kotlem. Nebylo jim to umožněno. Přitom v minulosti toto bylo běžné. Vedení následně argumentovalo zvýšenými bezpečnostními opatřeními během play off. Je to však náhoda, že se i toto stalo zrovna poté, co SHS zveřejnilo otevřený dopis? Nejedná se o určitou odvetu security služby za to, že si jí někdo dovolil kritizovat?

Mimochodem, když už jsme u té kritiky…

To, že brněnští fanoušci Kokoty Brno jsou dobytci, kterým není rovno a dělají bordel téměř všude se ví moc dobře. Ani na Spartě nezklamali. Sice jich přijelo méně než třeba do O2 Areny, ale stejně si pyrotechniku neodpustili.

Co udělala parodie na securitas službu? Čuměla jak puk. Napadá mě, že zrovna jak ten, co skončil pár sekund před koncem ve sparťanské síti.

Vedení bude opět argumentovat, že nejde kontrolovat všechny, ale buzerace domácích fans ze strany securitas (viz. prskavky = otevřený oheň)po tomto dostává komický nádech. Opravdu jde jejich vedoucím o bezpečnost na stadionu, nebo jen o to si zvýšit své ego? Do třetice všeho dobrého, udělejte si úsudek sami.

Jako nápověda a ukázka toho, co si o této skupince pánů v zelenožlutých vestách myslí fanoušci postačí závěrečný ironický potlesk jejich směrem… Zkrátka Sparta je klubem, kterému na svých fanoušcích opravdu záleží.

Co se týče samotného zápasu, tak Sparta doplatila na tři věci. Zaprvé na liknavost v přístupu k zápasu. Nějak hráčům v rudých dresech nedošlo, že už se hraje play-off a tak z každé šance Brna byla bohužel branka. Zadruhé smůla. Tyčky zvonily jak chrám svatého Víta na Velikonoce. Sparťané dali jen dvě branky, další šance zahodili.

Naopak Brno párkrát nahodilo puk na branku a díky tomu vede v sérii 1:0. Třetí věcí, na kterou se však vymlouvat nemůžeme, jelikož hráči měli proměnit své šance, jsou pánové v pruhovaných dresech. Matroš, který si dali před zápasem, totiž musel mít rozhodně grády.

Mimochodem fanoušci Komety Znojmo, pardon Brno toho kromě pyrotechniky na to, jak jsou vychvalovaní a jak se sami vychvalují, mnoho nepředvedli. Kromě momentů kdy vedli nepůsobili výrazněji, než jakýkoliv jiný celek, který do sparťanské haly zavítal.

Každopádně Sparta v neděli nutně potřebuje výhru. Už jen proto, aby umlčela ty nadržené pastevce, kteří už teď jsou přesvědčeni, že mají sérii v kapse. V neděli všichni do haly!!! 

Autor: Cze87

Foto: Kasnarka

PS: Otázky vedení týkající se práce security služby zůstávají na oficiálním webu už čtrnáct dní nezodpovězeny...

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.

Následující zápasy

 • 25. února - 16:30
  6.png
  LIT (venku)
  Extraliga (49.kolo)
 • 27. února - 18:30
  15.png
  HK (doma)
  Extraliga (50.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2024>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
17
19
20
21
22
23
24
26
28
29