Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Žluto-modrá lavina ze severu Čech zaplavila Holešovice

30. srpna 2009 v 11:06,  Reportáže

33.jpg

Generálka na začátek hokejové sezony se kvapem blíží. Přípravy jsou v plném proudu nejen na ledě, ale i mezi fanoušky v Holešovicích, tedy těmi aktivnějšími. Žluto-modrá lavina ze severu Čech prověřila sparťanské fans v semifinále letního poháru.

Hokejoví nadšenci jezdí za svým klubem i v horkých parných dnech, nutno vyzvednout, těch ústeckých přijelo opravdu hodně – sektor hostí připomínal utkání Play off.

Ale ani sparťanští fans se nenechali zahanbit, kotel nepraskal ve švech, tribuna také ne, o to byla sympatičtější hlučná atmosféra, na které se podíleli kotelníci obou táborů.

První třetina by se dala charakterizovat asi takhle: Pivo - gól, pivo gól a zase gól, ne teď vážně. Support asi stovky ústeckých fanoušků vyburcoval i sparťanskou část kotle k pěknému představení, kterou korunovaly i dlouhé chorály na oslavu gólových střelců, jenž bylo požehnaně.

Za stavu 4:0 pro Spartu vládla, kromě kotlů, prázdné Tesla aréně bojovná nálada, za zvuku bubnů, pokřiků a rukou se zápas dohrával v rytmickém tempu. Pokus o chorál podobný filmové verzi "Pipi" se moc nepovedl, za to melodie z filmu Slunce seno se opravdu uchytila. Pro příště to chce jen zapracovat na intenzitě projevu!

Dramatický závěr a poděkování hráčům, tak by měl vypadat asi každý pořádný zápas, ale co by to bylo za zápas bez fanoušků. Přijďte všichni kotelníci na svá místa, liga se blíží, léto končí a proto v plném počtu v rudých barvách v úterý, 1. září v kotli Sparty!

Foto: hcsparta-fans.cz

- admin -Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.