Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

V souboji zklamáních sezóny utrpěla výhru Sparta !

22. října 2010 v 22:30,  Reportáže

Zápas s Pardubicemi vždycky přilákal hodně lidí. Bylo tomu tak i dnes, kdy po tragických výkonech přišlo solidních 6132 fanoušků. Mezi nimi byla i velmi početná návštěva z města perníku.

Od začátku utkání bylo jasné, že Sparta své dosavadní počínání nenapraví. Herní projev byl naprosto příšerný. První třetina nenabídla prakticky žádnou vážnější šanci a oba brankáři tudíž ze své sítě žádný kotouč lovit nemuseli. Z hlediska supportu musím zmínit problém s megafonem, který jsme řešili celou přestávku mezi první a druhou třetinou.

Druhé dějství začalo velkým náporem Pardubic, který umocnily dvě vyloučení Sparty. Obě oslabení jsme přečkali, avšak v 9. minutě se trefil Mezei a na jeho střelu byl Pöpperle krátký. Sparta poté hrála také v početní převaze, avšak žádnou zásadní šanci si nevypracovala. Po dvou třetinách - 0:1.

Ve třetí třetině se Sparta snažila vyrovnat, avšak herní tragikomedie byla čím dál tím větší. Hosté zkušeně bránili vlastní modrou čáru a Sparta se nemohla dostat do tlaku. Kotel v tu chvíli naprosto rezignoval na nějakou podporu - a vůbec se není čemu divit..V 18. minutě s obrovským štěstím skóroval Smoleňák a vyrovnal na 1:1. Vzhledem k nerozhodnému stavu následovalo prodloužení ve kterém se kromě jednoho vyloučení na každé straně nic nestalo.

Nájezdovou loterii jsme vyhráli díky zásahům Výborného a Tona, za hosty neskóroval nikdo. Nejlepším sparťanským hráčem byl brankář Pöpperle.

Pardubičtí "zaujali" svým transparentem "Sparto! Sparto! Patříš na dno!". To však nic nemění na tom, že oba týmy těžce zaostávají za příčkami, kde by měli být.

Někdo si jistě může říkat, že dva body jsou lepší než nic, ale Sparta si nezasloužila získat ani jeden. I proto jsem nebyl nakloněn tomu, že dáme po zápase děkovačku. Bylo mi sděleno, že na to lidé na tribuně čekají, takže jsem se nechal přemluvit. Ti samí lidé co mě přemlouvali mi však odpovídali namísto, aby to řvali na tribunu. Výsledkem toho bylo fiasko. Příště je třeba se lépe domluvit. I když příště...je přinejmenším hodně diskutabilní zda si hráči po takovémhle totálně trapném výkonu vůbec děkovačku zaslouží..já osobně říkám NE!

Autor: AdminS