Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Extraligová premiéra se Spartě nepovedla

18. září 2010 v 11:00,  Reportáže

204.jpg

Extraligová horečka začala! Snad každý hokejový fanoušek se tohoto dne nemohl dočkat. Pro sparťanské fanoušky byla premiéra v novém ročníku o to lepší, že začínala na ledě mistrovských Pardubic. Všichni se mohli těšit na utkání dvou silných celků, na zaplněnou halu a také na ten nádherný sloup, který stojí před sektorem hostí.

Pardubice v létě přišly o dva klíčové hráče Haška se Sýkorou. Sparta naopak dost posílila. To ovšem na pardubický tým nestačilo. V pardubické ČEZ Aréně se nám již celkem dlouho nepodařilo vyhrát. A nepodařilo se nám to ani včera. 


Do 1. třetiny vstoupila trochu aktivněji Sparta, ale to jí vydrželo tak 5 minut. V dalším průběhu třetiny byli mírně lepší domácí, avšak skóre se nezměnilo. Po první bezbrankové třetině se už snad každý těšil, až si poprvé v sezóně zakřičí gól. A netrvalo to dlouho. Bohužel, radovali se fanoušci Pardubic, a to hned dvakrát během minuty. Nejdříve ve 24. minutě otevřel skóre Starý, poté v 25. minutě prostřelil Pöpperleho Kočí, který dostal přihrávku z rohu hřiště a nikým nebráněný neměl problém trefit odkrytý kus branky. Pardubice své skóre v prostřední třetině ještě navýšily. V 31. minutě se trefil Zohorna. 

 

Sparťanští fanoušci se z prvního letošního gólu radovali až v polovině třetí třetiny. Postaral se o něj nováček v týmu Radek Smoleňák. Já osobně jsem si ho nevšiml, takže si budu muset počkat na neděli :-D

Po prvním kole jsme na 11. pozici, ale vzhledem k tomu, že máme celou sezónu před sebou, tak se není zatím čeho bát. První body si snad připíšeme již teď v neděli, kdy doma hostíme Kladno, se kterým jsme už dvě sezóny neprohráli. A mělo by tomu být i teď. Tak doražme do TESLA ARÉNY v co nejvyšším počtu!! 

P.S.: Vzkaz pro toho, co vešel na silnici, když na semaforu svítil červený panáček: To, že jsi z Prahy a v cizím městě neznamená, že se budeš chovat tak, jak ses choval. Děláš nám tímto jen ostudu. Alkohol tě neomlouvá!

 

Autor: Slávek33

Foto: archiv


Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.