Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Podivně chutnající bramborový salát na Spartě, Vary vyhrály

27. prosince 2009 v 19:00,  Reportáže

124.jpg

Pozdě ale přeci. Zklamání z předvánočního duelu s týmem z "daleké Rusy" trvá, je až s podivem čeho se fanoušek Sparty dočkal v sezoně olympijské, ale hororové scénáře necháme na scénáristech televizní „zábavy“. Úřadující mistr z Karlových Varů přehrál Spartu týmovou hrou, pachuť poraženecké nálady a shnilou rybí kost ve vzduchu si vychutnali především fanoušci domácí Sparty.

Tyčka, závar, Mensator. Muž s maskou v dresu Becherovky se výrazně zasloužil o nečekaný lup tří bodíků v předvánočním duelu semifinalistů minulého ročníku hokejového play-off. Letošní semifinále je zatím spíše utopie, zbožné přání, pokud se něco nezmění a to rychle.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ SPARTA - VARY SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE:

Sparťanský kotel popřál na úvod zápasu všem sparťanům veselé Vánoce, večerní hokejová show už tak veselá nebyla. První třetina v duchu oťukávání a defenzivního pojetí spíše nudila, snad jen Kuba Langhammer vystřelil nahoru adrenalin přihlížejících diváků. Zkoumalo se video, nic na plat, puk orazítkoval pouze břevno. Vary naložily s šancí skórovat v přesilové hře jako Kratěna a Ton na konci třetiny a tak se šlo na grog, pivo a klobásku za bezbrankového stavu. Dle zákulisních informací rum v předvánočním utkání došel !

Vařte čaj s rumem, víc rumu! Tato památná věta zřejmě v kabině borců v rudém nezazněla, přesto se Spartička vrhla do druhého dějství stylem geparda nahánějící malou africkou „srnku“ s nálepkou hbité antilopy. Pilný střelec Gulaši využil výhodu přesilové hry v polovině utkání a za zvuku koled se začalo slavit. Jenže…proti byly Vary. Sympaticky naplněný kotel  hostů se radoval z vyrovnání již za 21 vteřin, kdy nováček v karlovarském dresu s typickým jménem pro tento region Dmitrij Zjuzin dorazil puk za překvapeného Přikryla.

Sparta se nechtěla vzdát, točila přihlížející karlovarské obránce v šachu, ale branka byla pro sparťanské ostrostřelce zakletá. Mensator čaroval a držel Vary nad vodou. O nejpohlednější hokejový moment předvánočního klání se zasloužil Kuba Langhammer, který dobýval na třikrát branku úřadujícího mistra, ani přesilová hra po faulu bezbranných zadáků Varů gól nepřinesla.

 

obrazekJAKNekoncentrovanost lavičky rozhodne o ztrátě tří bodů v domácím prostředí. Nezdá se Vám tento fakt jako reálný? Zajděte na Spartu. Hala solidně fandí hráči Sparty pod drobnohledem rozhodčích hrají v šesti hráčích v poli. Za pískotu nespokojeného hlediště si jde odpykat trest Cunik. Jakub Čutta využívá přesilovou hru a Karlovy Vary srazily Spartu do kolen.

Sparta nám rozhodně hezký dárek k Vánocům nenadělila. Odevzdanost v osobních soubojích, důraz ve vlastním brankovišti, rošády gólmanů. Málo věcí mi dělá v Holešovicích radost. Snad se karta obrátí v Třinci nebo Litvínově. Tlustá čára za hokejovým rokem 2009 může být i v černém, přejme si do Nového roku více hezkých hokejových momentů, se Spartou.


Foto: Kasnarka

Autor: -adminK-

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.