Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

V nezvyklý čas s mikulášskou nadílkou...

6. prosince 2009 v 21:30,  Reportáže

115.jpg

Dalším cílem našich výjezdů byl Liberec. Hrálo se pro nás v dost nezvyklý čas... v 15h. Vyjeli jsme tedy krátce po 13h z Černého mostu. Po cestě se dozvídáme, že do utkání nenastoupí Broš a Kratěna, přesto ale věříme že nějaký ten bod by jsme si ze severu mohli odvézt. 

Pro Severní Čechy typickém prostředí jsme dorazili k Tipsport areně a po krátkém čekání na našeho předsedu se vstupenkami jsme se vydali obsadit náš sektor. Sešlo se nás cca 50! Nedělní výjezd v ideální čas by mělo absolvovat jistě více fanoušků. Pak se dozvídáme, že není ani jeden buben, to myslím stojí také za zamyšlení. 

K zápasu: První třetina byla velice vyrovnaná a myslím, že šanci skórovat měli oba týmy. Nikdo se však i díky skvělým golmanům netrefil. Druhá třetina už byla v režii Bílých tygrů a zejména opravdu skvěle hrajícího Bartoviče. V přesilovce 5 na 3 nejprve naservíroval gólovou přihrávku volnému Víškovi, který neměl problém skórovat. Poté Podlešák zatáhl při úniku slovenského útočníka za záchranou brzdu a nemohlo následovat nic jiného než tresnté střílení, které Bartovič bravurním blafákem proměnil.

U mikrofonu SHS: Předsedové fanclubů pražských "S"


Sparta mohla snížit, ale jak střelu Tona, tak i ránu :-D Hanzlíka zastavila tyčka brány Marka Pince. Ve třeté třetině naopak po odrazu puku od zadního mantinelu Přikryl nedostatečně tělem pokryl puk, který mu vyklouzl a Blatný měl lehkou práci - 3:0. Binga v bráně čekala ještě jedna nešťastná chvíle, když schytal prudkou střelu od modré do krku a musel střídat. Naštěstí se na konci zápasu objevil v tunelu u střídaček a byl v pořádku. Nový muž bráně Chábera inkasoval naštěstí jen jednou z hole hvězdy utkání Bartoviče, který při přesilovce střelou švihem z mezikruží krásně trefil mezeru mezi tyčí a golmanem. Sparta byla prakticky celou třetí třetinu neškodná. A i díky štěstí byla ušetřena a neodvezla si potupného ,,bůra" . Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Přikryl a Bartovič.

KOMENTÁŘ: Kotel na derby? Výdrž jak od Jima z American Pie


Shrnutí: Mladí hráči bojují a nelze jim upřít snahu, ale oni nejsou ti, kteří mají tým táhnout. Častá vyloučení, chyby v obraně a útok bez nápadu - to byl dnešní zápas.

K fandění: Po derby se objevilo mnoho hlasů o úrovni fandění, dnes nebyl ani jeden buben a ani jeden "leader". I přes snahu s tím něco udělat, jsme asi moc slyšet nebyli a poraženi jsme byli i v hledišti. Každý má mnoho řečí, ale jak to pak vypadá ve skutečnosti je věc druhá. Doufám, že další zápasy Sparta opět vyhraje, aby se opět vrátili ti, kteří na Spartu nyní hází špínu. 

Bobi#86

Foto: Slávek

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.