Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Narozeninová výhra

7. prosince 2022 v 11:54,  FanBlog

874.jpg

V den svých 119. narozenin vyrazila Sparta na zápas do Liberce, kde vyzvala Bílé Tygry. Sparťané nejen sobě, ale i nám všem fanouškům nadělili výhru 1:0. Sedm zápasů, z nich 21 bodů. Tato bilance mluví za vše. Do toho pouze šest obdržených branek.

I když nakonec padl jen jeden gól, který asi nevyhraje Zlatou helmu, tak zápas nenudil. Sparťané na Liberec vlétli a v první polovině první třetiny dominovali. Bohužel nás srazila produktivita. Nedokázali jsme se před brankou Liberce dostávat k dorážkám. Vůbec Tygři zamkli slot a nedarovali nám příliš šancí z této části hřiště. Do toho velmi dobře chytal gólman Kváča. V závěru zápasu Sparta hrála hodně dozadu, trochu mi přišlo, že po bitvě v Brně malinko docházely síly a soupeř kousal. Nicméně co je třeba vyzdvihnout, to je obětavost našich hráčů. Skákali do střel a snažili se Kovymu co nejvíce pomoci. I přes velkou šanci Tygrů v závěru se nám povedlo urvat tříbodové vítězství. Řekl bych, že hodně cenné.

Skvěle opět zahrála druhá formace, velmi silná na puku, dokázala Liberec zamknout, byť se neprosadila. Speciálně z ní chci vyzdvihnout Davida Tomáška za fair play gesto, kdy odvolal přesilovku, za což mu patří potlesk. V bráně nastoupil Kuba Kovář, který zamkl branku. Měl několik větších zákroků včetně trestného střílení Jelínka. Kuba vše vyřešil a připsal si třetí nulu v sezóně. Krásná práce!

Zpátky k úvodu článku. Chtěl bych tady poblahopřát Spartě ke 119. narozeninám. Je to úžasné číslo a doufám, že nám ještě dlouho bude dělat hlavně radost. Nejen hrou na ledě, ale i výchovou nových hvězd. Takže Sparto, všechno nejlepší, hodně zdraví, ať máš všude okolo sebe lidi, kterým na tobě záleží a udržíš si přízeň fanoušků. A co si budeme, ten pohár už by ti sakra slušel!

Maximus

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.