Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Prohra v Třinci

17. listopadu 2022 v 11:56,  FanBlog

867.jpg

Po velmi nabité repre pauze, která rozhodně nepřipomínala obvyklou oázu klidu a hokejové pohody, Sparta zavítala v rámci předehrávky do Třince. Tedy na led, kde se ji dlouhodobě nedaří. To není zrovna ideální konstelace k nádechu z krize. Sparta toto bohužel potvrdila a prohrála na ledě Ocelářů 1:2. Jednalo se o naší šestou porážku v řadě bez bodu.

Musíme zapracovat na disciplíně. A po půl minutě jde Sobotka na čtyři minuty za vysokou hůl. To se úplně nepovedlo. Sparťané oslabení ubránili a začali nejlepší pasáž zápasu z jejich pohledu. Nicméně produktivita opět ukázala svou odvrácenou tvář. Ohromné šance Sparty zůstaly až trestuhodně neproměněné. Následně se chytil i Třinec, který také několik dobrých šancí neproměnil. Ale i tak se mu povedlo nejdříve po vhazování rychlou střelou vstřelit branku na 1:0, následně ukázali Oceláři jak se hrají přesilovky. Sparta makala, bruslila, dřela, ale nakonec to stačilo jen na snížení z hole Míry Formana. Opakoval se tak scénář z posledního zápasu před repre pauzou proti Dynamu. Výkon velmi dobrý a slibný, nicméně bodová kolonka zůstala opět beze změny.

Sparta hrála opravdu dobře. Kdo za mě vynikal, to byl po zranění navrátivší se Míra Forman, střelec jediné branky. Jeho buldočí povaha opravdu chyběla a jsem rád, že je zpátky. V bráně nastoupil Kuba Kovař a chytal tradičně dobře. První branku měl schovanou za Miklišem, druhá byla do prázdné při přesilovce, kdy Polášek nezvládl zavřít cross přihrávku. Mimochodem Adam Polášek se mi líbí čím dál tím méně.

Opět dobrý výkon a opět bez bodu. Už je třeba toto zlomit a podat dobrý výkon a připsat si za něj body. Uvidíme, co s týmem udělá Miloslav Hořava, který už dnes cepoval Spartu na tréninku. Vyhlížím to celkem s nadějným optimismem. Tak snad toho nebudu brzy litovat.

Maximus

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.