Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Bída a křeč

3. listopadu 2022 v 08:34,  FanBlog

862.jpg

Další zápas venku, další čtyřka, další zápas bez vstřeleného gólu. Sparta vyjela na led Plzně, zápas se ji, jak je nyní dobrým zvykem, nepovedl a prohrála 0:4.

Já už fakt nevím. Evidentně je na našich hráčích pořádně huňatá deka a ta křeč je bolestivá i na pohled. Vzadu stále stejné vysvědčení, tedy nedostatečná. Vepředu? Když už se dostane naše první lajna, protože jiná není prakticky schopna cokoliv vymyslet, do velké šance, končí to je velkým povzdechem, případně chytáním za hlavu a vytrháváním už tak dost řídkého vlasového porostu. Některé naše fauly jsou vyloženě stupidní a tryská z nich frustrace, že to nejde. Vrcholem všeho je, že pošleme na hru bez golmana Gustafa Thorella, což je jako jít do moderní války s bambitkou, kterou jsem si zapomněl před odchodem nabít. Kde nic není ani smrt nebere. A to je případ současné hokejové Sparty. Nevím už, co by mělo mužstvo probrat. Pořád je v rozhovorech to samé. Musíme víc makat, změnit přístup, sáhnout do svědomí... Je čas tak učinit, ne o tom pouze mluvit do mikrofonů dychtivých reportérů, kteří díky naší současné situaci mají o čem psát.

Jediná nebezpečná lajna byla opět první, Řepík-Horák-Sobotka. Jo, v zápise tam byl Konečný a ne Horák, ale nejdéle během druhé třetiny byli už spolu. Jediná nebezpečná lajna. Dokázali si vytvořit šance, ale co nedali... Nejhorší je, že je nikdo nepodpoří z dalších formací. V bráně nastoupil Kovy a opět stejná písnička. Kuba chytá, co může, občas i co nemůže. Jediná jistota je, že od týmu se velké pomoci nedočká.

Venku už jsme nedali dva zápasy a téměř jednu třetinu ani jeden gól, naopak jsme si nechali za dva zápasy nasypat osm gólů. A to jsme hráli v Litvínově a Plzni. Teď jedeme do Vítkovic a chlupy už mi párají triko, když si uvědomím, co za útočnou sílu mají Ostravané v prvním útoku. Asi je čas dát se na modlení. Jestli by to pomohlo je ve hvězdách. Stejně jako to, co s tím vymyslí naše vedení.

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.