Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Katastrofa v Litvínově

29. října 2022 v 09:48,  FanBlog

859.jpg

Tak tohle byl tedy velmi silný tabák. Sparta odehrála.... no, odehrála, zúčastnila se utkání v Litvínově, které ostudně, nicméně zaslouženě prohrála 0:4 s týmem, který prohrál sedmkrát v řadě, krčí se na posledním místě, ale v zápase byl jednoznačně lepší. Tragický výkon.

Tady normálně píšu o tom jakej byl zápas. Dnes by mi na to stačily čtyři blicí emotikony. To bylo jako co, pane Patero? Bez bruslení, bez důrazu, bez nasazení. Litvínov se na nás dobře připravil. A my zase hráli celý zápas jedno a to samý bez jakékoliv změny. Jen blbec dělá jednu věc pořád dokola a čeká jiný výsledek! Ale to je tak nějak koloritem této sezony. Však na papíře to vypadá dobře, proč to měnit? Nejsme schopni reagovat. Nejsme schopni dominovat. Nejsme schopni makat zápas co zápas. Získali jsme nějakých 47 % možných bodů. A to bych ještě řekl, že dobrou polovinu těch bodů nám získali brankáři. Takhle si, vážené vedení, představujete hru Sparty? To vám není blbý, že s kádrem za takové prachy hrajeme stejnou holomajznu, jako před několika lety Olomouc za daleko méně peněz? Vyhráváme a bodujeme jen díky brankářům. Ne díky naší hře, díky nasazení, díky čemukoliv jinému. Hřešíme na to, že Kovy s Kořenem to nějak vychytaj. Ale oni dávat góly nebudou. Sparta musí hrát hokej, kdy většinu zápasů určuje tempo hry, hraje na puku, vymýšlí ofenzivní akce. Sorry, za letošní sezonu jsem takových hokejů moc neviděl. Místo toho se modlíme ke všem božstvům světa, aby nám zachytali brankáři.

Ufff... To, co jsme včera předvedli na ledě, to byla neskutečná ostuda. Jediným světlým bodem v té ohromné bídě, v tom bahně co jsem včera viděl, byl Kuba Kovář. Nebýt jeho, odjíždíme z Litvínova tak s deseti góly. Má můj neskonalý obdiv, že po čtvrtém gólu nerozmlátil hokejku, neposlal celou střídačku do prdele a nejel do šatny. Musím i pochválit support a výjezd obecně, kdyby se nehrál hokej, byl by to parádní sváteční den. Ale ten se bohužel hrál a tohle ve mně bude ještě hodně dlouho. Ostuda, tragédie, katastrofa.

Zítra přijede do Prahy Olomouc, která pokračuje v práci, kterou tam odvedl loni David Krejčí. Ten sice zmizel v zámoří, ale jeho malůvky a dávka sebevědomí dělají v Olomouci své. Ale proč se ohlížet na soupeře. S výkonem, jaký jsme předvedli včera, bychom měli co dělat proti borcům, co si po celém dni v práci jdou zahrát hokej. A pokud plánujete na Spartě hrát dál stejně, prosím, zajeďte na Ruzyň, nafasujte pytlíky na blití a rozdávejte je místo tleskátek a podobných věcí. Budou užitečnější.

Maximus

 

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.