Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Dvoubodová krádež

8. října 2022 v 12:39,  FanBlog

852.jpg

To byla tedy podívaná... Sparta zavítala v rámci osmého kola do Českých Budějovic, kde vyzvala místní Motor. Tým, který byl pod dekou a potácel se od prohry k prohře. Za poslední dva zápasy měl skóre 2:12. A tým, který byl celý zápas lepší. Nicméně díky porci štěstí a ohromné porci skvělé práce Kuby Kováře v bráně vyhrála Sparta 3:2 po prodloužení.

Ne, nedalo se na to dívat. Za polovinu zápasu Sparta vyprodukovala pět střel. Hra absolutně bez pohybu. Motor, jako nejvylučovanější tým soutěže, dostal jen jeden trest. To je výsledek toho, že nás v klidu přebruslil. Přesilovky máme naprosto tragický. Za celý zápas jsme si nezvládli vytvořit souvislejší tlak. Chápu, že chtěli trenéři stáhnout hru na tři útoky, ale proč posadili Dana Přibyla a za mě jednoho z nejlepších hráčů v zápase na naší straně Honzu Buchteleho a nechali hrát naprosto bez formy trápícího se Simona je mi záhadou. Nejsme silní na puku, nevytvoříme pořádný závary, hrajeme lážo plážo hokej s tím, že se to snad nějak povede. Sparta se musí probrat, evidentně hokej v našem podání nefunguje, musí se něco změnit. Pane Patero, Sparta není Bolka, aby se spoléhala na to, že vyhraje jen díky dobrému výkonu golmana. Sparta má diktovat hru. Opět jsme se nedostali přes dvacet střel, po zápase svítilo u našeho výkonu pouhých čtrnáct pokusů, po kontrole statistiků jsme se dostali na devatenáct. Což je ukrutně málo! 

Jak jsem již naznačil, celkem se mi líbil Honza Buchtele, kromě zbytečného faulu byl jeden z mála, který vykazoval nějakou větší aktivitu. Jinak víceméně mlha a šeď. V bráně nastoupil Kuba Kovář a byl fantastický. Skoro až na hranici podání trestního oznámení za krádež. Jen díky němu jsme odvezli nějaké body z jihu Čech. Chytal s ohromným klidem a vytáhl pár parádních zákroků. Celý tým by mu měl za odměnu vyčistit výstroj, super práce!

No, tak snad už moc takových zápasů, při kterých je problém udržet pozornost i přes koňskou dávku kofeinu a jen absence ostřejších předmětů brání od vypíchnutí očí neuvidíme. V neděli Sparta nehraje, další zápas by nás tak měl čekat až v úterý, kdy by se měl do Prahy dostavit Jukurit k naprosto bezvýznamnému utkání. V pátek pak sparťané jedou na Kladno. Doufejme v lepší výkony, takhle to dál nepůjde.

Maximus

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.

Následující zápasy

 • 25. února - 16:30
  6.png
  LIT (venku)
  Extraliga (49.kolo)
 • 27. února - 18:30
  15.png
  HK (doma)
  Extraliga (50.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2024>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
17
19
20
21
22
23
24
26
28
29