Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Výjezd do Třince bez bodu ale s deziluzí

5. dubna 2015 v 13:21,  FanBlog,  SpartaCorps

673.jpg

Výjezdu do Třince jsme se původně neměli zúčastnit, ale byly nám nabídnuty dvě místa v autě, tak jsme se rozhodli vyrazit.

Cesta probíhala v pohodě, řešilo se vše možné od hokeje přes hudbu až ke klimatickým změnám v MS kraji. Po výborném obědě jsme našli ještě hospůdku, kde se scházejí fandové Ocelářů. U jednoho stolu jsme se s pár dali do řeči, byli úplně v pohodě, normálně se s nimi dalo o hokeji povídat, shodli jsme se v názorech na jistý klub ze zatáčky na Vídeň i na přání návratu Motoru. Po pozitivní informaci o vedení ACS v Hradci jsme se zvedli, pač přijel bus s fanoušky Sparty, tím pádem i Rikki, u kterého jsme měli lístky a mohli jsme se vydat do sektoru v aréně.

Zápas začal tak nějak divně ze strany našich bojovníků s velkým S na dresu. Asi byli ještě myšlenkami na cestě, nevím, každopádně se první část nepovedla, prohráli jsme jí 2:0 po gólech Hrňi a Doudery. Obavy byly na místě, přece jenom, pátý zápas série za stavu 2:2, je obrovsky důležitý

Druhá část se vyznačovala o hodně zlepšeným výkonem našich sparťanů. Měli jsme na soupeře, šancí bylo plno, ujala se až šance Lukáše Pecha. Mohlo být ještě víc, ale naštěstí chvilku po přestávce vyrovnal Petr Kumstát, takže druhá erupce nadšení v našem sektoru.

Bohužel další zásah nepřišel, i přes šance a tři přesilovky celkově se muselo hrát prodloužení, čili vlastně čtvrtá třetina s náhlým koncem. Tam se urodil náš tlak, opravdu jsme chtěli víc, byla tam i tyčka brány Hrubce, ale nakonec přišly na řádu nájezdy.

V nich to bylo tak nějak, trefil se Buchta, Pech, ale jak to šlo dál a dál, tak to nedopadlo a po rozhodnutí Irgla se radoval Třinec... Škoda, opravdu, měli jsme to urvat... Takhle v pondělí bude na nás obrovský tlak, budeme bojovat proti ukončení sezony.

Co chci ještě zmínit, že po rozhodnutí nájezdů se na náš sektor sneslo několik kelímků s pivem a následnými provokacemi od jistých exotů z třinecké VIPky. Jako, že celou třetí třetinu stály kolem nás securiťáci a strážnící, aby jsme odešli až po třineckých fandech bych ještě chápal, ale tohle?? A že jaksi nepochopili, že v nás je adrenalin spojený s naštvaností z prohry a že se chceme bránit, je věc druhá. Několik z nás zadrželi, odvedli....ale naštěstí všichni nakonec odjeli busem. Když mám mluvit o sobě, něco ve mě bouchlo a dost mě to rozčílilo do ruda a museli mě držet, abych na ty exoty nevlítl, jak jsem byl vzteklý.

Sice jsou nové arény hezké, ale například v té třinecké je dost špatná akustika a jednak kdo sakra vymyslel to, že nad sektorem pro hosty jsou normálně řady pro domácí??? Nepochopím. Další bod - kdo prohoha vymyslel ty příšerný tleskátka? To je opravdu na zdegenerování a zvukově je to příšerný.

Cesta zpět také v klidu, byly dost volný dálnice, takže o půlnoci jsme byli s přítelkyní doma.

SPARŤANÉ, je před námi velká výzva. V pondělí od 18:20 hrajeme obrovsky důležité šesté utkání série s Oceláři. Budem odvracet konec sezóny. Bude potřeba každý hlas, každé ruce. Kašlete na velikonoční volno, kašlete na televizní přenos, přijďte do Sportovky pomoct vybojovat sedmý zápas semifinále. Finále a titul chceme přece všichni, ale remcáním na FB tomu opravdu nepomůžete!!!

SPARTA FOREVER!

Autor: Roman alias SpartaCorps
Foto: Kasnarka

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.