Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Play off je tu!

5. března 2015 v 23:41,  FanBlog,  Lipos

669.jpg

Touto cestou chci vyzvat všechny, kterým záleží na našem oblíbeném klubu, na zápasy proti Hradci v rámci letošního PO!

Základní část skončila, pro Spartu skončila v klidných vodách přímého postupu do ČF, navíc se začátkem první série doma. Nemá cenu řešit cokoliv ze ZČ, teď se pojede zcela nanovo. Každý ví, že jde o jinou soutěž kde rozhodují drobnosti.

Velice nepředvídatelné. To dělá z PO výjimečné zápasy. Můžete zkazit ZČ, ale pokud se podaří vyladit formu, může z toho být klidně titul (pro příklad sezóna 05/06). Stejně tak pohádková ZČ nezaručuje absolutně nic, o tom také bohužel víme své.

Nic není jisté, jen to, že chybět na těchto zápasech ať už doma či venku, je škoda. Po dlouhé době máme co se týče vzdálenosti příznivý los, hrajeme v Čechách. To se nám naposledy poštěstilo v sezóně 08/09 proti Karlovým Varům v semifinále. U čtvrtfinále je čekání ještě o rok delší. V Hradci je člověk autem za hodinu, autobusem to trvá jen o něco málo déle, zato však si ale lze užít nadšení s ostatními účastníky.

Nicméně důležité je především Spartu podpořit na místě, způsob dopravy je vedlejší - každému dle jeho gusta.

Stejně tak si mohou výjezdníci vybrat i zda tam chtějí přespat či ne, hromadně zařizujeme obě varianty. Na přespání jsou ještě volná místa v autobuse, stejně tak v podniku kde budeme nocovat. Samozřejmostí je zábavné trávení času mezi zápasy. Další dva autobusy se chystají jet v neděli na otočku, i tam místa rychle ubývají. Bylo by fajn zkusit vypravit ještě jeden, nebo alespoň tyto dva naplnit do posledního místečka, k čemuž již chybí jen pár přihlášek :) Na pondělí to bude zdá se těžší, ale i tam je alespoň jeden bus na otočku stále reálný.

 

Tak jako tak, série to bude napínavá, půjde o každý souboj, o každý puk, o každou chybku a pokud nic víc, zcela jistě to bude velmi intenzivní zážitek, jako každé PO. Dá se na to samozřejmě koukat na internetu, ale uznejme, není to ono. Otevřít si lahváče a vyvalit se u gauče je zajisté pohodlné, ale nulový zážitek proti tomu trávit zápas přímo na stadionu, se stovkou či více fanoušky stejného klubu, prožívat zápas přímo u toho, v případě úspěchu zažít společnou euforii - pro mě a spoustu dalších jasná volba :-)

 

Všichni na Hradec, základní část je zapomenuta, teď se jede na krev!

 

To platí samozřejmě i pro domácí zápasy - nenechme se v našém chrámu zahambit!!!

Cokoliv pod 10.000 fanoušků (NIKOLIV DIVÁKŮ!!!!) pro mě bude zklamáním. Z východu Čech zajisté přijede spousta příznivců sekačkového klubu. Neřešme že před 3 lety jich tam chodilo 50 na domácí zápasy, jak se do ligy dostali, to nás nezajímá. Jediné co nás musí zajímat je jak je zadupat do země na ledě. A k tomu může velice pomoct slušná atmosféra a je na nás, abychom jí vytvořili. To nepůjde s poloprázdnou halou či kotlem samotným!!!

Já osobně se nemohu dočkat zápasů o všechno, té nervozity před každým zápasem...

Proto se na všechny co dorazí těším a doufám že doma i venku to bude v parádním počtu :-)

Sparta nás potřebuje více, než kdy jindy. Každé ruce, každé hlasivky se počítají!

 

Hrrr na ně!

(čti jebat kradec) :D


Autor: Lipos

Foto: ?

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.