Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Sparťanské trápení na domácím ledě aneb „zakleté Holešovice“?

7. ledna 2015 v 23:05,  FanBlog,  Mrazík

657.jpg

Je 6. ledna a Spartu čeká na domácím ledě soupeř, se kterým tady většinou nemívá výrazné potíže, liberečtí Tygři.

Jelikož mi pracovní povinnosti nedovolily účastnit se osobně, tak jsem vzal za vděk televizním přenosem, usadil se do křesla, otevřel pivo a jal se sledovat zápas. Po skvělém představení ve Zlíně jsem byl přesvědčený, že Sparta na svého soka vlétne a od prvních minut mu dá jasně najevo, kdo je tu doma.

No…. Sparta na soupeře opravdu vletěla, a takovým tempem, že jsem z toho málem usnul. Pohyb téměř žádný, obrana průchodná a nepříliš jistý brankář. Naprosto odlišný obraz od toho, co jsme měli možnost vidět v minulém kole. Pokolikáté už? Jako kdyby na domácím týmu ležela nejméně duchna mojí babičky a v domácím prostředí si tolik nevěřili. Proč? Vždyť už si několikrát dokázali, že pokud chtějí, tak můžou porazit každého. Bojí se něčeho? Diváků? Vždyť tam skoro nikdo nebyl. J

Kdyby to bylo občas, tak se to dá pochopit a omluvit, ale tohle se v této sezoně v Holešovicích nestalo poprvé. Jako kdyby někdo zaklel náš led nějakou temnou magií, nějakým „woo-doo“. JJ

Opravdu by mě zajímalo, čím to je. V letošní sezoně sbíráme víc bodů venku, než doma, což je jistě chválihodné, ale doma je doma a nemůžeme soupeřům dovolovat, aby si z našeho ledu odváželi tolik bodů. Play-off se kvapem blíží, tak doufám, že se na tomto zapracuje.

Nebudu tu sáhodlouze popisovat utkání, nakonec jsme v prodloužení urvali dva body, což je vzhledem k průběhu dobré, ale ta pachuť jaksi zůstává.

To je ode mne vše

Autor: Michal alias Mrazík
Foto: Kasnarka 

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.