Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Zápas s Kohouty aneb přízrak 103. derby je zpět

31. prosince 2014 v 22:00,  FanBlog,  Mrazík

653.jpg

Pro úterní zápas s Olomouckými tvarůžky jsem neměl nějaká přehnaná očekávání v podobě gólového nášupu, protože ani předešlé dva zápasy v této sezoně, s tímto soupeřem, nebyly na branky nikterak bohaté. Ovšem po brankostroji v Brně jsem doufal, že tenhle zápas urveme a extraligovému nováčkovi nějaký ten gól dáme.

Od začátku zápasu se můj odhad začal naplňovat a oba týmy nám servírovaly nezáživný hokej, kde na jedné straně dominovala propracovaná zabetonovaná obrana a na straně druhé totálně neschopný útok. Korunu všemu tomu zmaru nasadili nepřesní rozhodčí, a tak se poslední letošní zápas proměnil ve stejnou nudu, která nám tu byla podávána ve 103. Derby pražských "S".

Nechci ale neúspěch svalovat na rozhodčí, to rozhodně ne. Za porážku si můžeme naprosto sami, protože jak se říká, kdo v zápase nevyužije přesilovku 5 na 3, ten nevyhrává!!!  O nevyužitých klasických přesilovkách se raději ani zmiňovat nebudu. Trochu trpce znělo v uších to, že máme nejlepší přesilovku v extralize, když jsme nebyli schopní ani pořádně provětrat Trvaje, který se nakonec k té jeho vychytané nule až zas tolik nenadřel.

Mrzí mě vyjádření našeho hlavního trenéra: ,,V závěru udělal Piskáček stupidní faul, který víceméně rozhodl celé utkání“; že za porážku viní Piskáčka, protože včera zklamal tým jako celek.

Nejlepším zážitkem se tak pohříchu stal pouze přestávkový program při pivní debatě na růžku. :-)

Tak to je ode mne vše. 

Přeji všem sparťanům, sparťankám a sparťančatům úspěšné vkročení do roku 2015 a dávejte si při Silvestrovských oslavách pozor na to, aby vám rachejtle nenatrhla ……… no však víte!

Autor: Michal, alias Mrazík
Foto: Kasnarka 

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.