Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Derby se blíží, přijďte podpořit Spartu i vy

20. prosince 2014 v 19:01,  FanBlog,  SpartaCorps

648.jpg

Přátelé, kteří vzýváte modrou, žlutou a rudou, letošní Vánoce nebudou jen o cukroví, dárcích, zábavě v televizi apod. Na druhý svátek se odehraje už třetí derby pražských S v této sezóně, a proto je potřeba na pár hodin si od všech Vánočních radovánek odpočinout účastí na tomto zápase. Sparta nás potřebuje!

To minulé máme ještě v paměti, jak dopadlo, víme. Bohužel jsme prohráli tím nejhorším výsledkem - 0:1. Doteď ale nechápu, jak to mohl někdo svádět na gólmana - jako když hráči v poli nejsou za skoro 60 minut schopní vstřelit jediný gól, to je pak těžké. Proto je nutné, aby nás tam bylo co nejvíc, nás, kteří věří v železnou Spartu. Je volno, po pátku ještě bude víkend, sice to bude přenášet ČT 4 Sport, ale to nic neznamená. Pravý fanoušek jde do arény fandit a když je derby, o to zvlášť. Vím, v poslední době byly výkony hráčů s velkým S na dresu různé, někdy lepší, někdy hrozné - vyhrané zápasy, bohužel se špatným koncem a s příšerným a potrestaným nevýkonem ve Varech. Přece ale nemůžeme kluky v tom nechat. Bude to zápas pravdy, jak se hráči Sparty postaví k hrozbě velké pokuty, jak se postaví k tomu, že je to zápas největší.

Musíme se ale zlepšit i my fanoušci v kotli i na tribunách. Druhý zápas se Slávií byl hrozný na ledě i v hledišti. Sice plno lidí, ale málo aktivně fandících, bohužel. Jaký rozdíl proti následnému zápasu v CHL, kdy byl kotel skoro prázdný, ale zato byl dost slyšet.

Proto, fanděte podle megafonistů, držte pokřik, chorál dlouho až do chvíle, kdy kluci dají znamení, že půjde něco dalšího. Musíme sparťanům přece pomoct.

Jinak, chorály a pokřiky si můžete natrénovat tady - http://www.hs-sparta.cz/choraly/

Takže : Pátek 26.12.14 Sportovní hala - Tipsport aréna na Výstavišti, od 18.20 - kašlete na televizní přenos a pojďte fandit 

SPARTA FOREVER! 

Autor: Roman alias SpartaCorps
Foto: Kasnarka 

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.